SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Hikmet Karaman, antrenman için TFF’yi bekliyor

FUTBOL | 04.05.2020 00:27

Yeni Malatyaspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, kulüpten gelen antrenmanlara başlama kararı için TFF’den gelecek güvenceyi beklediğini yöneticilere iletti.

Hikmet Karaman, antrenman için TFF’yi bekliyor

Koronavirüs nedeniyle tüm Süper Lig kulüpleri, yaklaşık 2 aydır antrenman sahalarına çıkamıyor. Uzun süredir tesislerde idman yapamayan kulüplerden bazıları, mayıs ayı itibariyle antrenmanlara başlayacağını açıkladı. Birçok kulüp, sahaya çıkarken; bazı ekipler henüz idmana çıkma kararı almış değil. Bu ekiplerden biri de Yeni Malatyaspor

HİKMET KARAMAN, TFF’DEN GÜVENCE BEKLİYOR

Yeni Malatyaspor’da sahaya çıkma konusunda henüz bir karar alınmış değilken, yönetim teknik direktör Hikmet Karaman’a idmanlara başlaması yönünde talimat verdi. Yazarımız Haluk Ayyıldız’ın haberine göre; deneyimli teknik adam, şu anda antrenman yapmanın bir risk olduğunu yöneticilere iletti. Karaman, bu bağlamda TFF’den verilecek olan garanti kararını beklerken, federasyon yöneticilerinden gelecek olan güvenceyi beklediğini de vurguladı.

Deneyimli teknik adamla görüşen Malatyaspor Yöneticileri, riski olduğunu düşünmesine rağmen Hikmet Karaman’ı yine de antrenmanlara başlaması yönünde ikna etmeye çalışıyor. 

HALUK AYYILDIZ / ASİST ANALİZ ÖZEL

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya