SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Çimşir 2 kupa kazanmanın formülünü açıkladı

FUTBOL | 06.02.2020 12:49

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir 2 kupayı da kazanmak için sonuna kadar mücadele edeceklerini belirtirken en büyük avantajlarının problem çözecek cok sayıda oyuncularının bulunmasının olduğunu söyledi

Çimşir 2 kupa kazanmanın formülünü açıkladı

Trabzonspor'un teknik patronu Hüseyin Çimşir, lig ve kupadaki hedeflerine ulaşabilmek için sonuna kadar mücadele edeceklerini söyledi. Bordo-mavili ekibin çiçeği burnunda çalıştırıcı Trabzonspor Dergisi'nin şubat sayısında yer alan röportajında 12 yaşındaki kapısından giriş yaptığı Trabzonspor'da teknik adamlık görevinde bulunmasının çok güzel bir duygu olduğunu aktardı. 

'GEÇEN SEZONDAN BU YANA ÜSTÜNE KOYARAK İLERLİYORUZ'

Takım olma yolunda geçen sezondan bu yana üstüne koyarak ilerlediklerini vurgulayan 40 yaşındaki teknik adam bu sezonki hedeflerle ilgili olarak "Lig ve kupada hedeflerimiz belli. Mücadelemizi sonuna kadar vereceğiz. Finalde başarılı olur muyuz, olamaz mıyız birlikte göreceğiz.

'ARTIMIZ PROBLEM ÇÖZEBİLEN ÇOK OYUNCUMUZUN OLMASI'

Oldukça yüksek potansiyelli bir takıma sahibiz. Sonuna kadar 2 hedefi kovalayacağız. Hep beraber inşallah buna ulaşırız. Problem çözebilecek çok sayıda oyuncuya sahip olmamız bizim en büyük artımız."

'ÇOK HOCA İLE ÇALIŞTIM ANCAK ÖZKAN SÜMER'İN YERİ AYRI'

Hüseyin Çimşir ayrıca futbolculuk döneminde çok farklı hocalarla çalıştığını belirtirken hem yarışma tarafında hem de eğitim tarafında yanlarında bulunan eğitmen, öğretici ve bilge biri olan Özkan Sümer'in yerinin ayrı olduğunu söyledi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya