SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

İmza töreninde Emre Belözoğlu’ndan, Galatasaray’a teşekkür!

FUTBOL | 28.10.2020 14:43

Fenerbahçe’de sportif direktörlük görevine getirilen Emre Belözoğlu için imza töreni düzenlendi. Belözoğlu, altyapısından yetiştiği Galatasaray’a teşekkür etti.

İmza töreninde Emre Belözoğlu’ndan, Galatasaray’a teşekkür!

Fenerbahçe’de sportif direktörlük görevine getirilen Emre Belözoğlu için resmi imza töreni düzenlendi. Törende sarı-lacivertli takımın başkanı Ali Koç ve Emre Belözoğlu önemli açıklamalarda bulundu.

“GALATASARAY’DA GÜZEL GÜNLERİM OLDU”

Fenerbahçe’nin yeni sportif direktörü Emre Belözoğlu için hazırlanan videoda Belözoğlu, “Galatasaray'da her zaman güzel günlerim oldu. Bana kattıkları için onlara müteşekkirim.” dedi.

Fenerbahçe’nin yeni sportif direktörü olan Belözoğlu’nun açıklamalarından diğer öne çıkanlar şu şekilde;

“FENERBAHÇELİLER MUTLUYSA TÜRKİYE MUTLUDUR”

“Bende emeği olan tüm hocalarıma, Galatasaray altyapısı dahil olmak üzere hepsine teşekkürlerimi ve şükranlarımı iletiyorum. Aralarında hayatını kaybedenler de var, Allah'tan rahmet dilerim. Futbol takımının arkasında çok büyük ve cefakar bir yapının olduğuna şahit oldum bu süreçte. Yöneticilerimiz, büyüklerimiz, başkanımız başta olmak üzere, hukuk, iletişim, finans ve sosyal medyadan oluşan böylesine bir yapının içinde olmayı hep istedim. Seni, beni olmadan, biz olduğumuz bir Fenerbahçe'nin içinde olmak istedim. Fenerbahçelilerin sabah mutlu uyanmalarını istiyoruz. Rahmetli İslam Abi'nin dediği gibi Fenerbahçeliler mutluysa tüm Türkiye mutludur. Bunu yaşatmak nasip olur inşallah bize.”

“MUTLAKA HATALARIMIZ OLACAKTIR, BİZLER DE İNSANIZ”

"Bizlere inanılmasını, güvenilmesini istiyoruz. Mutlaka hatalarımız olacaktır, bizler de insanız. Başarılı olabilmemiz için sizlerin desteğine ve güveninize ihtiyacımız var. Burada futbolun sorumluluğunu başkan bize verdikten sonra kafamızda bir proje çizdik. Bu süreçte ben çok gündeme geldim, bundan rahatsız oldum, bunun arkasında çok büyük bir ekip var finans, hukuk... Bu süreci Erol Hoca gelene dek hep beraber yürüttük. Ersun Hoca'nın ayrılması sonrası Tahir Hoca dahil oldu, onunla da istişare ederek bir planlama yaptık. Kulüplerin artık sadece internasyonal değil nasyonal sorumlulukları da var. Planlı, ciddi ve doğru hamleler yaptığımızı düşünüyorum. Transferi hiçbir zaman başarı olarak görmüyorum. Doğru ve inandığımız oyuncular aldık ama önemli olan sezon sonu başarılı olmak. Şu an tek sezonluk planlama yaptık ama şampiyonluklar sonrası 5-10 senelik planlar yapmak arzumuz. Ben bu ülkenin çocuklarına inanmak istiyorum, altyapı ile ilgili daha cüretkar bir sorumluluk istedim. Şu an skorlar lehimize görünüyor ama bunun kötü günleri de olacaktır. Önemli olan o süreci de ben, sen olmadan biz olarak yönetebilmek.”

"LİDERİMİZ EROL HOCA"

"Ben kulübede olmayacağım. Samandıra'da liderimiz Erol hoca. Onun başarısı, Fenerbahçe'nin başarısı. Onun rahat işler yapması için görev bende, Volkan Ballı'da ve Selçuk'ta. Elimizden geleni yapacağız. Kaliteli oyuncunun gelmesi gerekiyordu ama işin finansal tarafı da çok önemli. Bu tarafa geçince çok iyi öğreniyorsunuz bunu. Bugüne dek yapılan 18 transferin ortalaması 1 milyon Euro maaşa denk geliyor."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya