SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İrfan Can Kahveci ve Nazım Sangare, aday kadrodan çıkartıldı!

FUTBOL | 23.03.2021 23:14

A Milli Takım kampında bulunan İrfan Can Kahveci ve Nazım Sangare, sakatlıkları sebebi ile kadrodan çıkartıldı.

İrfan Can Kahveci ve Nazım Sangare, aday kadrodan çıkartıldı!

2022 Dünya Kupası Elemeleri G Grubu karşılaşmaları için Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde kampa giren A Milli Futbol Takımı'mızdan moralleri bozan haber geldi. İrfan Can Kahveci ve Nazım Sangare, sakatlıkları sebebi ile kadrodan çıkartıldı ve ardından her iki oyuncu da tesislerden ayrıldı.

Konu ile ilgili yapılan resmi açıklama ise şu şekilde:

“A Millî Takımı’mızda İrfan Can Kahveci ve Nazım Sangare sakatlığı nedeniyle, kadrodan çıkartıldı. İki oyuncu da takımın kampta olduğu Riva Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nden ayrıldılar.

A Milli Futbol Takımı’mız, 2022 Dünya Kupası Elemeleri G Grubu ilk maçında 24 Mart Çarşamba günü (Yarın) saat 20.00’de Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Hollanda ile karşı karşıya gelecek. Millilerimiz, ikinci sınavında 27 Mart Cumartesi günü Norveç’e konuk olacak. Kırmızı-beyazlılar, grubun 3. maçında 30 Mart Salı günü ise yine Atatürk Olimpiyat Stadı’nda Letonya ile karşılaştıktan sonra milli mesaiye yaklaşık 2 aylık bir ara verecek.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya