SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Irina Moroziuk ve kızının egzersiz paylaşımı

FUTBOL | 11.04.2020 14:55

Cesur paylaşımlarıyla sınırları zorlayan Irina Moroziuk karantinada spor yapmanın önemine değinip kızıyla egzersiz yaparkenki hallerini paylaştı.

Irina Moroziuk ve kızının egzersiz paylaşımı

Koronavirüs nedeniyle liglere ara verildi, sporcular özel yaşantılarının kapılarını hayranlara açtı. Sadece sporcular değil eşleri de bu kervana katıldı. Çaykur Rizesporlu Mykola Moroziuk'un eşi Irina Moroziuk, sosyal medyayı etkin kullanan isimlerin başında yer alıyor.

Sosyal medyada paylaştığı video ve fotoğraflarla her defasında gündem olmayı başaran Ukranyalı güzel, karantina döneminde evde kalmanın önemine de dikkat çekmekten yana geri durmuyor.

Verdiği cesur pozlarla Süper Yenge lakabını alan Irina, evde kal paylaşımlarıyla sınırları zorlamayı başarmıştı. Öyle ki; Moroziuk, Tuvalet kağıdı sektirme challenge'ına farklı bir yorum da katmayı başarmıştı. Ruloyu saran seksi fenomen, ardından zarif bir kalça hareketiyle meydan okumasını tamamlamıştı.

Koronavirüs döneminde evde kalmaya dikkat çeken Süper Yenge, kızı ile birlikte spor yapıp aktif kalmanın da önemine değiniyor. Irina Moroziuk, küçük kızına bir yandan egzersiz yapmayı aşılıyor diğer yandan da alet niyetine kullanıyor. Irina bu kez sonırları zorlamak yerine karantinada kızıyla egzersiz yaparkenki hallerinden oluşan videosunu paylaştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya