SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Isaac Thelin, Konyaspor’la görüşmede masada fiyat artırdı!

FUTBOL | 10.09.2021 19:11

İttifak Holding Konyaspor’la transfer görüşmesi yapan Isaac Thelin, yeşil-beyazlı kulüpten sürekli olarak yeni istekler ve fiyat artırımı talebinde bulundu.

Isaac Thelin, Konyaspor’la görüşmede masada fiyat artırdı!

Transfer sezonunun son günlerinde İttifak Holding Konyaspor, İsveçli santrfor Isaac Thelin ile transfer görüşmeleri gerçekleştirmişti. Fakat 24 yaşındaki golcü oyuncuyu milli takım kampından özel izinle getiren Konya ekibi, futbolcunun masadaki fiyat yükseltme çabalarına karşılık keskin bir duruş sergiledi.

BAHANELER SUNDU

Bu noktada Asist Analiz’in edindiği bilgiye göre; Thelin, eşinin bu transferi istemediğini ve kendisinin kararsız kaldığını söyleyerek fiyat artırma çabası içerisine girdi. İsveçli oyuncunun, anlaşmaya yakın olunan rakama göre; bu görüşmede 300 bin Euro gibi daha fazla bir ücret istediği belirtildi. Buna karşın ise başkan Fatih Özgökçen, görüşmeleri sürdüren yöneticilere kesinlikle fiyatın yükseltilmemesini iletti.

ASIL HEDEF OLAN AHMED HASSAN’DA MUTLU SON…

Bununla birlikte yeşil-beyazlı kulüp, Thelin’den de önce takıma kazandırmak istediği Mısırlı santrfor Ahmed Hassan’ı renklerine bağladı.

ASİST ANALİZ ÖZEL HABER 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya