SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Işıtan Gün: Acun'la görüşmeler olumlu yönde

FUTBOL | 25.06.2020 17:10

Acun Ilıcalı’nın satın almak istediği Hollanda takımı Fortuna Sittard’ın başkanı Işıtan Gün, açıklamalarda bulundu. Gün, görüşmelerin iyi yönde olduğunu belirtti.

Işıtan Gün: Acun'la görüşmeler olumlu yönde

Acun Ilıcalı’nın satın almak istediği Hollanda takımı Fortuna Sittard’ın başkanı Işıtan Gün, Radyospor’a açıklamalarda bulundu.

“GÖRÜŞMELER OLUMLU YÖNDE”

Ünlü TV yapımcısı Acun Ilıcalı’nın kulübü satın alacağını doğrulayan Fortuna Sittard Başkanı Işıtan Gün, “Acun Ilıcalı ile görüşmeler olumlu yönde. Kulüplerde ciddi bir onay süreci var. Geçtiğimiz yıllarda 3-4 kulübün talepleri reddedildi bu konuda… Maddi gelirlerin şeffaf olması önem arz ediyor. Bir sorun beklemiyoruz. Federasyona bildirdik. Son 4 yılda transferde 5.5 milyon Euro para kazandık. Hollanda’da iyi yönetilen 4-5 kulüpten biriyiz.” ifadelerini kullandı.

“HER TÜRLÜ FİKRE AÇIĞIZ”

Survivor yarışmacısı olan ve aynı zamanda futbolcu olan Sercan Yıldırım’la çıkan transfer dedikodularına da değinen Işıtan Gün, “Bizim bir oyuncu politikamız var. Her türlü fikre değerlendiririz. Kulüp adına fayda getirecekse; her türlü fikre açığız. Oyuncunun pasaportuna bakmıyoruz. Biz dünyanın her yerini taramaktayız. Bir sistemimiz var ve bunun üstüne koymak istiyoruz.” dedi.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya