SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Emre'nin arabuluculuğu Isla'nın evliliğini kurtardı

FUTBOL | 09.05.2020 12:02

Mauricio Isla-Gala Caldirola'nın çatırdayan evliliklerini Emre Belözoğlu kurtarmış. Yengenin İstanbul'a gelmesinde ve Isla'nın yurtta kalmasında kaptan önemli rol oynamış.

Emre'nin arabuluculuğu Isla'nın evliliğini kurtardı

Fenerbahçe'nin Şilili sağ beki Mauricio Isla'nın evliliğinin direkten döndüğü herkesin malumu... Eşi Gala Caldirola tarafından dans yarışması uğruna terk edilen Isla'nın şu sıralar keyfine diyecek yok.

Şili'de düzenlenen 'Bir rüya için dans etmek' adlı yarışmaya katılmak için kızını da yanına alıp ülkesine giden Gala'nın Isla'dan ayrılacağı dedikoduları manşetleri süslüyordu. Tüm dünyayı sarsan koronavirüs, Şili'ye de sıçrayınca yarışma iptal oldu.

Geçtiğimiz yılın ocak ayında hayatlarını birleştiren Gala - Mauricio ikilisi; az kalsın 1 sene içinde ayrılığın eşiğine gelmişti. Yengen, eşinin izin vermemesine rağmen ülkesine gidip yarışmaya katılması, Isla'yı küplere bindirmişti. İkili arasında soğuk yeller eserken Covid-19 adeta çiftin evliliklerini kurtardı.

Yarışma iptal olunca İstanbul'a kocasının yanına dönmek isteyen Gala Caldirola, uçuş yasağına takıldı. Bunun üzerine Dışişleri Bakanlığı'nın kapısını çalan Şilili sağ bek, uçuşlar yasak cevabını aldı. Emre Belözoğlu'nun kapısını çalan 31 yaşındaki oyuncu, kaptanından yardım istedi.

Devreye giren deneyimli oyuncu, Şili'den Frankfurt kentine bir uçuş olduğunu fark etti ve Dışişleri Bakanlığı'ndan Almanya'ya özel uçak gönderilmesini rica etti. Sabah Gazetesi'nin iddiasına göre, izni alan alan Belözoğlu, Gala Caldirola ve kızının Frankfurt üzerinden İstanbul'a gelmesinde önemli rol oynadı.

Güngören'de özel bir yurda yerleştirilen yenge, eve gideceğim diye tutturmasın mı? Uçak krizine çözüm bulan Emre Belözoğlu burada da devreye girdi.

Mauricio Isla'nın da eşiyle birlikte karantinada kalması için özel izni koparan deneyimli oyuncunun çiftin evliliklerini onarmasında önemli rol oynadığı ortaya çıktı. 14 günlük karantina döneminde aşklarını tazeleyen Gala Caldirola - Mauricio Isla çifti; Emre Belözoğlu'na ne kadar du etse az...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya