SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Caldirola'nın fendi, Isla'nın kariyerini belirledi

FUTBOL | 08.06.2020 18:36

Gala Caldirola, dans yarışmasına katılma tutkusundan vazgeçmeyince; Mauricio Isla da kariyerini eşinin planlarına göre şekillendirme kararı aldı.

Caldirola'nın fendi, Isla'nın kariyerini belirledi

Fenerbahçe'nin yollarını ayırmaya hazırlandığı Mauricio Isla'nın geleceği şekillenmeye başladı. Sarı-lacivertlilerin topbaşı yaptığı 5 Mayıs'taki idmana çıkıp ardından takımla hiçbir çalışmada yer alamayan Şilili sağ bek gelecek sezondan itibaren kariyerine Güney Amerika'da devam etmek istiyor...

Şili basınına açıklamalarda bulunan 31 yaşındaki oyuncu, Latin Amerika'ya döneceği günü iple çektiğini söyledi. Eşi Cala Caldirola ve kızı Luz Elif ile evinde zaman geçiren Şilili sağ bekin önünde iki seçenek var. Ya Boca Juniors ya da Universidad Catolica...

Maurcio Isla'nın kariyerine Güney Amerika'da devam etmek istemesinin nedeni; Gala Caldirola. Boşanmanın kıyısından dönen Isla-Gala çifti; araya bir kez daha mesafe koymak istemiyor.

Hatırlanacağı üzere yenge, şubat ayında Isla'nın tüm karşı çıkmalarına rağmen kızı Luz Elif'i de yanına alıp dans yarışmasına katılmak için soluğu Şili'de almıştı. Kızı ve eşinin kendisini terk etmesiyle psikolojik yönden çıkmaza giren 31 yaşındaki oyuncunun imdadına koronavirüs yetişti.

Covid-19 çıkınca dans yarışması iptal oldu, Mauricio Isla da aşkı; Gala Caldirola'ya kavuştu. Virüs, Güney Amerika'yı etkisi altına alınca; Şilili güzel soluğu eşinin yanında aldı. Haklarında ayrılık dedikoduları çıkan ikili, karantinada aşk tazeleyip yuvalarını kurtardı.

Caldirola, İstanbul'a ayak basar basmaz karantina altına alındı. Soluğu eşinin yanında alan Isla, aldığı özel izinle karantinada buzları eritti. Karısıyla aşk tazeleyen Şilili, ayrılıktan dersler çıkarıp kariyerini de eşine göre dizayn etme kararı aldı.

Gala Caldirola, dans yarışmasına katılmayı kafasına koyunca; Mauricio Isla da hayatının aşkından bir kez daha uzak kalmamak adına kendisine Latin Amerika'dan kulüp baklıyor.

Boca Juniors'un kendisine olan ilgisini açıklayan Şilili sağ bek, Arjantin devinde forma giymeye oldukça sıcak bakıyor.

Eşinin durumundan dolayı altyapısından yetiştiği Universidad Catolica'ya dönmeyi de aklının bir köşesine yazan Isla, "Şu an net olan tek şey; Fenerbahçe'den ayrılacak olmam. Boca Juniors ile görüştüm. Ancak hayalim ülkeme dönnüp Universidad'da forma giymek" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya