SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Isla'nın eşi Gala Caldirola'dan Türkiye hakkında olay sözler

FUTBOL | 10.07.2020 23:42

Fenerbahçe'den ayrılan Mauricio Isla, ailesini de yanına alıp İstanbul'u da terk etti. Şilili sağ bekin eşi Gala Caldirola, Türkiye hakkında olay sözler kullandı.

1 Sezon tamamlanmadan Fenerbahçe'den ayrılan ilk isim olan Mauricio Isla, eşi Gala Caldirola ve kızı Luz Elif ile birlikte tası tarağı toplayıp İstanbul'dan ayrıldı. Sezonun yorgunluğunu atmak için İspanya'ya giden Isla ve aile burada hem tatil hem de transfer görüşmeleri yapacak...

Sezon tamamlanmadan Fenerbahçe'den ayrılan ilk isim olan Mauricio Isla, eşi Gala Caldirola ve kızı Luz Elif ile birlikte tası tarağı toplayıp İstanbul'dan ayrıldı. Sezonun yorgunluğunu atmak için İspanya'ya giden Isla ve aile burada hem tatil hem de transfer görüşmeleri yapacak...

2 Türkiye'den ayrıldıktan sonra ilk açıklama yenden geldi. Gala Caldirola, Şili basınına verdiği röportajda herkesi şaşkına çeviren ifadeler kullandı. Türkiye'den ayrılmanın kendisi için hiç de zor olmadığını ifade eden Caldirola, "Kızım; Luz Elif; Türkiye'de doğdu.

Türkiye'den ayrıldıktan sonra ilk açıklama yenden geldi. Gala Caldirola, Şili basınına verdiği röportajda herkesi şaşkına çeviren ifadeler kullandı. Türkiye'den ayrılmanın kendisi için hiç de zor olmadığını ifade eden Caldirola, "Kızım; Luz Elif; Türkiye'de doğdu.

3 Aslında çok İstanbul ve Türkiye'ye çok fazla sevgim olmasına rağmen beni oraya bağlayacak bir şey bulamadım. Orada kendimi geliştiremedim. Ne bileyim arkadaşlarım ya da bir işim olmadı. O yüzden Türkiye'den ayrılmak benim için hiç zor olmadı. Şu an İspanya'dayım ve çok mutluyum" şeklinde konuştu.

Aslında çok İstanbul ve Türkiye'ye çok fazla sevgim olmasına rağmen beni oraya bağlayacak bir şey bulamadım. Orada kendimi geliştiremedim. Ne bileyim arkadaşlarım ya da bir işim olmadı. O yüzden Türkiye'den ayrılmak benim için hiç zor olmadı. Şu an İspanya'dayım ve çok mutluyum" şeklinde konuştu.

4 Türkiye'de en çok özleyeceği şeyin Baklava olduğunu belirten Yenge, "İstanbul'da bizimle birlikte çalışan, yardımcımız Apo'yu çok özleyeceğim. Harika bir ilişkimiz vardı. O da ailesi de beni çok seviyordu. Küçük kızımın doğumu ve büyümesine şahitlik yaptılar. Türkiye'den bir Apo'yu bir de baklavayı çok özleyeceğim" ifadelerini kullandı.

Türkiye'de en çok özleyeceği şeyin Baklava olduğunu belirten Yenge, "İstanbul'da bizimle birlikte çalışan, yardımcımız Apo'yu çok özleyeceğim. Harika bir ilişkimiz vardı. O da ailesi de beni çok seviyordu. Küçük kızımın doğumu ve büyümesine şahitlik yaptılar. Türkiye'den bir Apo'yu bir de baklavayı çok özleyeceğim" ifadelerini kullandı.

5 Röportajın başı negatif gibi başlasa da; Gala Caldirola röportajın devamında vaziyeti toplamışa benziyor... Öyle ki; annelik deneyimini Türkiye'de yaşayan Caldirola, "Annelik deneyimimi İstanbul'sa yaşamak benim için güzel bir tecrübe oldu. Hamilelik dönemimi Türkiye'de geçirdim. Anneliği orada tecrübe ettim. Bu, benim Türkiye'den yanımda aldığım en güzel hediye oldu" diye konuştu.

Röportajın başı negatif gibi başlasa da; Gala Caldirola röportajın devamında vaziyeti toplamışa benziyor... Öyle ki; annelik deneyimini Türkiye'de yaşayan Caldirola, "Annelik deneyimimi İstanbul'sa yaşamak benim için güzel bir tecrübe oldu. Hamilelik dönemimi Türkiye'de geçirdim. Anneliği orada tecrübe ettim. Bu, benim Türkiye'den yanımda aldığım en güzel hediye oldu" diye konuştu.

6 Türkiye'de yaşadığı süre zarfında kendisine bir şeyler katamamaktan yana şikayetçi olan Yenge, "3 yıl Türkiye'de kaldım. Benim için en zor şey; herhagi bir işte kendimi geliştirememek oldu. Hiçbir şeyde başarılı olamadım. Aktifliği seven birisiyim. Ancak evde oldukça fazla zaman geçirdim. Anne ve eş olmayı seviyorum. Ancak ev hanımlığı bana göre değildi. Türkiye'de kendimi geliştiremedim" dedi.

Türkiye'de yaşadığı süre zarfında kendisine bir şeyler katamamaktan yana şikayetçi olan Yenge, "3 yıl Türkiye'de kaldım. Benim için en zor şey; herhagi bir işte kendimi geliştirememek oldu. Hiçbir şeyde başarılı olamadım. Aktifliği seven birisiyim. Ancak evde oldukça fazla zaman geçirdim. Anne ve eş olmayı seviyorum. Ancak ev hanımlığı bana göre değildi. Türkiye'de kendimi geliştiremedim" dedi.

7 Kızının Türkiye'de doğmasına rağmen ikinci evinin İspanya olduğunu savunan Şilili güzel, "Kızım; Türkiye'de doğdu... Ancak İspanya'da daha fazla zaman geçirdiğini söyleyebilirim. İspanya'nın onun bir anlamda evi olduğunu söylesem yalan olmaz" ifadelerini kullandı.

Kızının Türkiye'de doğmasına rağmen ikinci evinin İspanya olduğunu savunan Şilili güzel, "Kızım; Türkiye'de doğdu... Ancak İspanya'da daha fazla zaman geçirdiğini söyleyebilirim. İspanya'nın onun bir anlamda evi olduğunu söylesem yalan olmaz" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya