SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Ismail Aissati, Denizlispor ile olan sözleşmesini feshetti!

FUTBOL | 30.12.2020 21:53

Denizlispor’un Faslı oyuncusu Ismail Aissati, kulübü ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti.

Ismail Aissati, Denizlispor ile olan sözleşmesini feshetti!

Denizlispor, resmi hesabından yaptığı açıklama ile orta saha oyuncusu Ismail Aissati’nin alacaklarından doğan anlaşmazlıktan dolayı sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini duyurdu.

Yapılan açıklamada, Ismail Aissati’nin alacaklarından dolayı Denizlispor’a ihtar gönderdiği, kulüp yönetiminin ise futbolcusuna çeşitli ödeme planları sunduğu belirtildi. Buna karşılık, oyuncunun bu ödeme planlarından hiçbirini kabul etmeyerek sözleşmesini feshetme yoluna başvurduğu ifade edildi.

Denizlispor ayrıca, yayıncı kuruluşun kulüplere yapması gereken ödemeleri zamanında gerçekleştirmemesinin tüm takımlarda bu tür sorunlara neden olduğuna dikkat çekti.

Ege ekibi, futbolcusuna ise şu sözlerle teşekkür etti: “Bu zor dönemde aramızdan ayrılan ilk oyuncunun Ismail Aissati olması hepimizi derinden üzmüştür. Kendisine Denizlispor’a verdiği emekler için teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya