SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İsmail Çipe: Fatih Terim baba gibi...

FUTBOL | 10.05.2020 11:04

Galatasaray'ın Kayserispor'a kiraladığı İsmail Çipe, Fatih Terim'den geleceğine dair çok önemli açıklamalarda bulundu.

İsmail Çipe: Fatih Terim baba gibi...

Galatasaray’ın altyapısından yetişen İsmail Çipe, geleceğiyle ilgili planlamalarını Fanatik’e anlattı.

İleride kariyerine nasıl bir yön vereceğini anlatan İsmail Çipe, Galatasaray formasını uzun yıllar terletmek istediğini ifade eden genç eldiven; şu anda Kayserispor’u ligde tutmaya odaklandığını belirtti.

“Galatasaray formasını giyeceğim”

Galatasaray ile ayrılığını geçici bulan İsmail Çipe, “Galatasaray Kulübü bu ayrılığı ileride yeniden kesişme anlamında uygun gördü. Öncelikli olarak şu anda Kayserispor’u ligde tutmak istiyoruz. Ancak gelecek odaklı baktığımda sarı-kırmızılı formayı sırtıma geçirerek, A Milli Takım’ın değişilmezlerinden olmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

“Terim baba gibi”

Fatih Terim hakkındaki düşüncelerini de dile getiren Çipe, “Fatih hocamız sadece bir hoca değil bizim için… Onun yeri ayrı tıpkı bir baba gibi davranıyor bize. Adebayor ile yaşanan tartışmada hocamıza saygısızlık yaptığını düşündüğüm için kendimi tutamadım. Daha sonra buraya geldiğimde Adebayor ilk tanışmamızda ‘Yine itmeyeceksin beni değil mi’ diye takıldı” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya