SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi finali için şok iddia!

FUTBOL | 01.05.2021 13:49

İstanbul'un ev sahipliği yapacağı 2021 Şampiyonlar Ligi finaliyle ilgili Fransız basınından gündem yaratan bir iddia geldi.

İstanbul'daki Şampiyonlar Ligi finali için şok iddia!

İstanbul'un ev sahipliği yapacağı 2021 Şampiyonlar Ligi finaline çok kısa bir süre kala Fransız basınından gündeme bomba gibi düşen bir iddia geldi. 29 Mayıs'ta Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda oynanacak ve Avrupa futbolunun en büyüğünü belirleyecek karşılaşmanın farklı bir ülkeye alınabileceği öne sürüldü.

RMC Sport adlı televizyon kanalının resmi internet sitesi aracılığıyla yayımladığı özel haberinde UEFA'nın dev maçın lokasyonu için hâlâ İstanbul'u düşündüğü ancak Türkiye'de giderek artan koronavirüs vakaları nedeniyle geçici bir çözüm arayışına girdiği belirtildi.

Konuyla ilgili nihai kararın önümüzdeki hafta yapılacak detaylı incelemelerin ardından verileceği kaydedilirken finale yükselen takımların Chelsea ile Manchester City olması hâlinde organizasyonun İngiltere'ye kaydırılabileceği de ifade edildi. 

Öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı ise NTV'ye yaptığı açıklamada "Şampiyonlar Ligi finalinin farklı bir ülkeye veya şehire alınması gibi bir durum söz konusu değil. Yurt dışında bu yönde çıkan haberler gerçeği yansıtmıyor." ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya