SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İstanbulspor, gelecek sezon Mustafa Dalcı’ya emanet!

FUTBOL | 31.03.2021 23:07

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden İstanbulspor, 2021/2022 sezonu başlangıcından itibaren geçerli olmak üzere, Mustafa Dalcı ile sözleşme imzaladı.

İstanbulspor, gelecek sezon Mustafa Dalcı’ya emanet!

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden İstanbulspor, teknik direktörlük görevi için gelecek sezondan itibaren geçerli olmak üzere, Mustafa Dalcı ile anlaşmaya vardı.

İstanbul ekibi, Dalcı’nın bu sezon kulübede görev alamayacak olmasının nedenini ve anlaşmayı ise şu ifadelerle açıkladı:

"Kulübümüz, teknik direktörlük konusunda Mustafa Dalcı ile 2021-2022 sezonu adına anlaşma sağlamıştır. Mustafa Dalcı bu sezon içerisinde iki takım çalıştırdığı için kurallar gereği üçüncü bir takım çalıştıramamaktadır. Bu sebeple mevcut Süper Lig hedefimizin ve gelecek sezonun planlaması adına kalan yedi haftalık süreçte takımımızın maçlarını tribünden takip edecek, yedek kulübemizde ise kendisinin teknik ekibi ve kulübümüzün Pro Lisans sahibi antrenörü Saffet Akbaş yer alacaktır."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya