SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Mert Hakan Yandaş, Galatasaray'dan neden vazgeçti?

FUTBOL | 23.06.2020 12:41

Galatasaray ile ön anlaşmaya varan Mert Hakan Yandaş'ın transferden vazgeçmesine sebep olan o maddede ne yazıyordu?

Mert Hakan Yandaş, Galatasaray'dan neden vazgeçti?

Galatasaray’ın sözlü anlaşmaya vardığı Mert Hakan Yandaş daha sonra fikir değiştirdi ve Fenerbahçe ile anlaştı. Peki, Mert Hakan Yandaş’ın bu fikir değişikliğinin altında yatan sebep neydi? Fenerbahçe’nin daha fazla maaş teklif etmesi mi yoksa başka bir neden mi?

“Anlaşma maddeleri söylenenden farklıydı”

Sivasspor ile sözleşmesi sezon sonunda biten ve bonservissiz olarak transfer yapacak durumda olan Mert Hakan Yandaş, aylar öncesinde Galatasaray ile ön anlaşmaya varmıştı. Buna karşın Mert Hakan Yandaş daha sonra sözleşmede belirtilen maddelerin, kendisine söylenenden farklı olduğunu fark etti.

Galatasaray Yönetimi, Mert Hakan Yandaş’a sunduğu sözleşmede, oyuncunun vergileri kendisinin ödeyeceği yönünde bir anlaşma sunmuştu. Mert Hakan Yandaş sözleşmedeki bu detayı fark ettikten sonra anlaşmayı bozdu.

“Galatasaray tekrar görüşmek istedi”

Sarı-kırmızılı yönetim, genç yıldızı ikna etmek için tekrar iletişime geçmek istemesine ve vergiyle ilgili maddeyi değiştirmeyi kabul etmesine karşın Mert Hakan Yandaş Galatasaray ile görüşmedi ve Galatasaray’ın önerdiğine yakın bir maaş karşılığında Fenerbahçe ile anlaştı.

SİNAN YILMAZ / ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya