SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İsviçre'de futbol seyircili başlayabilir!

FUTBOL | 25.05.2020 10:53

İsviçre Halk Sağlığı Ofisi Başkanı Daniel Koch, İsviçre'de futbolun seyircili başlayabileceğini açıkladı. Koch, uygun tarih olarak temmuz ayını işaret etti.

İsviçre'de futbol seyircili başlayabilir!

Corona virüs nedeniyle ara verilen ligler birer birer başlama tarihlerini açıklarken; İsviçre’den flaş bir hamle geldi. İsviçre Halk Sağlığı Ofisi Başkanı Daniel Koch, İsviçre’de stadyumlara taraftarların alınabileceğini açıkladı.

“Temmuz ayını işaret etti”

Daniel Koch, statlara seyirci alınabilmesi için temmuz ayını işaret ederken, bu yaz İsviçre’de futbolun taraftarlarla sonlanabileceğini duyurdu. İsviçre Halk Sağlığı Ofisi Başkanı Koch, “Futbol çok önemli. Bu nedenle takibimizi sürdürüyoruz. İnsanların en kısa sürede statlardaki yerlerini almalarını istiyoruz. Normale dönüş için temmuz ayı uygun gözüküyor” dedi.

Corona virüs sebebiyle Mart ayının başında durdurulan İsviçre Ligi’nin 8 Haziran’da taraftarlara kapalı bir şekilde başlayacağı duyurulmuştu. İsviçre Süper Ligi’nde 45 puanla St Gallen liderken, yine aynı puanla averaj nedeniyle Young Boys ise ikinci sırada bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya