SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

İtalya Başbakanı açıkladı! Tarih 18 Mayıs…

FUTBOL | 16.05.2020 22:07

İtalya Başbakanı Giuseppe Conte, Serie A ekiplerinin 18 Mayıs'tan itibaren tam kadro olarak antrenman yapabileceğini onayladığını açıkladı.

İtalya Başbakanı açıkladı! Tarih 18 Mayıs…

İtalya Başbakanı Giuseppe Conte, beklenen kararı açıkladı. Daha önce antrenman için federasyon yöneticileri tarafından alınan 18 Mayıs tarihi, hükümet tarafından da onaylandı. Başbakan Giuseppe Conte, Serie A takımlarının 18 Mayıs’tan itibaren tam kadro olarak antrenman yapabileceğini onayladığını açıkladı.

Geçtiğimiz haftalarda bu bağlamda açıklamalarda bulunan Başbakan Conte, şu ifadeleri kullanmıştı: “Kuralları 18 Mayıs itibariyle gevşetebiliriz. Vaka sayıları artmazsa, ticari işletmeler dahil bazı yerlerde kurallar gevşetilecek.”

Hafta başı bireysel gruplar halinde ilk defa çalışmalara başlayan İtalyan kulüpleri, 2 ayın ardından ilk kez yeşil sahalara dönmüştü. Koronavirüs testinin pozitif çıkmasından yaklaşık 6 hafta sonra hastalığı yenen Dybala, idmanda poz vererek renkli kareler vermişti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya