SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Jack Grealish, yasağı delip partiye katıldı ve kaza yaptı

FUTBOL | 30.03.2020 10:17

Aston Villa'lı Jack Grealish olduğu iddia edilen kişi; corona virüs nedeniyle sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği ve araba kazası yaptığı iddia edildi.

Jack Grealish, yasağı delip partiye katıldı ve kaza yaptı

Premier Lig takımlarından Aston Villa’nın yükselen değeri Jack Grealish olduğu iddia edilen kişinin; İngiltere’de belli saatlerde uygulanan sokağa çıkma yasağını delerek bir gece partisine katılım sağladığı ifade edildi. Parti bittikten sonra da Jack Grealish olduğu iddia edilen kişinin, arabasıyla yolda park halindeki araçlara çarptığı kaydedildi.

West Midlands polisinin raporuna göre; Birmingham’da bir mahallede park halinde olan arabalara hasar verildiği belirtildi.

Olay tam da Jack Grealish’in “Evde kalın” diyerek paylaştığı videonun üzerine yaşanması İngiltere basınında büyük yankı uyandırdı. Sosyal platformlarda Jack Grealish’e karşı tepkiler çığ gibi büyüse de henüz şüphelinin kimliği net olarak açıklanmadı.

Sportsmail’in haberinde; eski Aston Villa’lı Ross McCormack’in evinden ayrıldığını doğrulayan bir tanık, şüphelinin Jack Grealish olduğunu ifade etti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya