SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

James Milner, karantinadaki izolasyon 11’ni açıkladı

FUTBOL | 25.03.2020 09:31

Liverpool’un 34 yaşındaki tecrübeli İngiliz futbolcusu James Milner, evinde karantina günlerindeki izolasyon 11’ni bir video çekerek paylaştı.

James Milner, karantinadaki izolasyon 11’ni açıkladı

İngiltere Premier Lig’de Liverpool forması giyen tecrübeli futbolcu James Milner, zamanını evinde karantina altında geçirirken, hayranlarıyla video paylaşmayı eksik etmiyor. 34 yaşındaki orta saha, evinde bulduğu eşyalarla bir takım oluştururken; bunu kendi ‘İzolasyon 11’im’ etiketiyle paylaştı. Milner, ‘Sizin izolasyon 11'iniz nedir?’ diye de ayrıca paylaştığı videoda takipçilerinin fikirlerini merak etti.

MALZEMELERİN İSİMLERİNİ FUTBOLCULARA BENZETTİ, KADROSUNU OLUŞTURDU

Evinde karantina altında kendi takımını oluşturan James Milner, malzemelerinin isimlerine onlara bir futbolcu atfetti. Ketçap’ına Gabriel Heinze diye seslenen Milner, elektrik süpürgesine ise isim benzerliğinden dolayı Thiery Henry dedi. Vazosunun sağlamlığını test eden İngiliz futbolcu bu eşyasına ise; Frank Lampard ismini taktı. Futbolcu arkadaşlarına bolca atıfta bulunan tecrübeli oyuncu, renkli görüntüler verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya