SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Jamie Carragher’dan Mesut Özil’e: Büyük bir itibar kaybı

FUTBOL | 21.04.2020 20:09

Eski futbolcu Jamie Carragher, Arsenal’de maaş kesintisine gitmeyi reddeden Mesut Özil için, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Jamie Carragher’dan Mesut Özil’e: Büyük bir itibar kaybı

Liverpool’un eski futbolcusu Jamie Carragher, maaş kesintisi konusunda diğer takım arkadaşları gibi karar almayıp, indirime gitmeyen Arsenallı Mesut Özil için dikkat çeken açıklamalar yaptı. Sky Sport’a konuşan Carragher, Mesut’un bu kararının itibar kaybına yol açabileceğini savundu.

“BÜYÜK BİR İTİBAR KAYBI”

Diğer futbolcular gibi yüzde 12.5’luk bir indirime gitmeyi reddeden Mesut Özil için konuşan Carragher, “Arsenal gibi bir takımda en yüksek maaş alan futbolcunun bu kesintiye uymaması, diğer isimler için kötü bir karar olmuş. Ben Özil olsam, bu kesinti fikrine katılmasam bile sırf arkadaşlarım ve teknik heyetin bu karara uyması sebebiyle maaşımda indirime giderdim. Fikirlere saygı duyulmalı, bu bir takım oyunu. Arkadaşlarına uymasını beklerdim, büyük bir itibar kaybı oldu. Kazandığı para hakkında konuşmayayım ama rol model olması gerekiyordu. Bu konuda ona bir şey demiyorum, oyuncuya bu sözleşmeyi teklif edenleri suçlamalıyız” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya