SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Jens Nowotny: "Hakan Çalhanoğlu dünya çapında değil!"

FUTBOL | 17.08.2021 16:01

Eski Alman futbolcu Jens Nowotny, Hakan Çalhanoğlu'nun Milan'dan ayrılarak Inter'e transfer olmasını yorumladı.

Jens Nowotny: "Hakan Çalhanoğlu dünya çapında değil!"

Milan ile yeni sözleşme imzalamak için yürüttüğü görüşmelerden aylarca sonuç alamayan Hakan Çalhanoğlu, Türkiye'nin başarısızlıkla sonuçlanan EURO 2020 macerasının hemen ardından Inter'in yolunu tutmuştu. Eski takımının ezeki rakibine transfer olarak İtalya'da büyük yankı uyandıran milli futbolcu hakkında Jens Nowotny'den de çarpıcı yorumlar geldi. 47 yaşındaki eski Alman futbolcu, konuyla ilgili olarak Inter News adlı internet sitesine verdiği röportajda şunları söyledi:

"Hakan Çalhanoğlu'nun kararına yalnızca saygı duyabilirim. Bana göre o, Inter'e daha çok para kazanmak için değil, yeni bir hayat tecrübesi için gitti. Hakan'ı çok iyi tanımıyorum. Dolayısıyla buradaki gerçek nedeni bilemem. Böyle bir tercih, yine de sizi insani acıdan zenginleştiren ve büyüten bir hayat tecrübesi olacaktır. Çalhanoğlu çok çok güçlü bir oyuncu. Ancak kendisini Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo gibi diğer hücum oyuncularıyla kıyaslamanın doğru olmadığı da aşikar. Eğer Hakan dünya klasında bir futbolcuysa bu saydıklarımız ne?"

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya