SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Jeremain Lens sözleşmesini feshetmek için 3 milyon Euro istedi!

FUTBOL | 11.10.2020 14:06

Beşiktaş’ta kadro kışı kalan Jeremain Lens, siyah-beyazlı yönetime 3 milyon Euro karşılığında sözleşmesini feshedebileceğini bildirdi.

Jeremain Lens sözleşmesini feshetmek için 3 milyon Euro istedi!

Kadrosunda 18 yabancı bulunan Beşiktaş, bu futbolculardan 4’üne TFF’ye bildirdiği listede yer vermemişti. Bu oyuncular ile ilgili lisans çıkartılamaması dışındaki bir diğer sorun ise ödenen maaşlar oldu. Siyah-beyazlı yönetimin kadro dışı kalan oyunculara maaş ödemeye devam etmek istemediği bilinirken, bu doğrultuda yeni gelişmeler yaşanmaya da devam ediyor.

“3 MİLYON EURO VERİN SÖZLEŞMEMİ FESHEDEYİM”

Kadro dışı kalan oyunculardan biri olan Jeremain Lens yönetime bir teklif sundu. Fotomaç’ın haberine göre; Hollandalı futbolcu, 3 milyon Euro karşılığında sözleşmesini feshetmeyi kabul edeceğini Beşiktaş Yönetimi’ne iletti. Siyah-beyazlılar ile iki yıllık daha kontratı bulunan Hollandalı oyuncunun bu teklifi kabul edilmediği takdirde, Beşiktaş oyuncuya geçtiğimiz sezondan kalan ödemeler ile birlikte 7 milyon Euro daha vermek durumunda kalacak.

Öte yandan, Hollandalı futbolcunun alacaklarında dolayı dosyayı FIFA'ya taşıma hakkı olduğu da haberde yazılanlar arasındaki yerini aldı. 

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya