SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Joan Laporta: Seçilirsem Guardiola’yı getireceğim

FUTBOL | 12.05.2020 17:43

Barcelona’nın eski başkanı Joan Laporta, önümüzdeki yıl kulüpte yapılacak başkanlık seçimini kazandığı takdirde, takımın başına Pep Guardiola’yı getireceğini iddia etti.

Joan Laporta: Seçilirsem Guardiola’yı getireceğim

Barcelona’nın eski başkanlarından Joan Laporta, Katalan ekibinde önümüzdeki yılda yapılacak olan seçimde büyük ata oynamaya başladı. Her kulüpte olduğu gibi Barcelona’da da aday olan başkanlar vaatlerini kulüp üyelerine sunmaya başlarken, bu bağlamda eski başkanlardan Laporta; futbol takımının başına büyük bir ismi getireceğini iddia etti.

Barcelona’da başkanlık yaptığı dönemlerde Pep Guardiola’yla çalışan Laporta, büyük başarıla imza atmış ve o dönemin en büyük futbol kulübü olmuşlardı. Eski günlerine tekrardan dönmek istediğini vurgulayan başkan, başkan olduğu takdirde; takımın başına Guardiola’yı getireceğini iddia etti.

“BU ONUN VERECEĞİ KARAR”

İspanyol kanalı TV3’e konuşan eski başkan, “Seçildiğim takdirde, takımın başına Guardiola’yı getirmeyi çok isterim. Bu onun vereceği karar olacak. En doğru zamanda, 2021 Barcelona’sının teknik direktörü olması için düşündüğümüz isimlerle görüşmelere başlayacağız” dedi

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya