SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Joao Pereira, idmandan kovuldu!

FUTBOL | 23.07.2020 11:38

Trabzonspor’da büyük olay! Konyaspor maçından sonraki idmanda lakayt hareketler sergileyen Joao Pereira’nın, idmandan kovulduğu ortaya çıktı…

Joao Pereira, idmandan kovuldu!

Trabzonspor, Süper Lig’in 33. haftasında İttifak Holding Konyaspor’a karşı evinde 3-1 önde olduğu karşılaşmayı 4-3 kaybetmiş ve şampiyonluktan olmuştu. Öyle ki; karşılaşmada sezonun neredeyse tamamında boy gösteren Joao Pereira’nın yerine sağ bek bölgesinde Kamil Ahmet Çörekçi’nin yer alması polemiklere neden olmuştu.

MAÇTAN SONRA OLAY!

Konyaspor maçından bir gün sonra sabah Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmanda çift kale maç yapıldı. İdman karşılaşmasında yer alan Portekizli futbolcunun, teknik heyetin sabırlarını taşırdığı ortaya çıktı. Öğrenilen bilgilere göre; 36 yaşındaki Pereira’nın, her pozisyonun ardından yakarışta bulunarak; teknik ekibe el kol hareketleri yaptığı ve düdük çalınmayacak pozisyonlara oyunun durmasını istediği öğrenildi.

Pereira’nın antrenman sahasında gösterdiği tutumun karşısında tepkisiz kalamayan Hüseyin Çimşir’in de Portekizli futbolcuyu sahadan kovduğu ortaya çıktı. Çimşir'in, Konyaspor maçından sonra görevine son verilmişti.

PEREIRA’NIN İLKİ DEĞİL

İdmanda sergilediği mütecaviz hareketlerin ardından kovulan Pereira’nın tek vukuatı bu değil. Buna benzer bir olay, Ünal Karaman döneminde de yaşanmış ve Portekizli futbolcu idmandan kovulmuştu.

HALUK AYYILDIZ / ASİST ANALİZ ÖZEL HABER

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya