SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Joao Pereira oğluna Trabzonspor demeyi öğretiyor

FUTBOL | 16.04.2020 21:09

Fırtına'nın Portekizli sağ beki Joao Pereira, karantinayı fırsat bilip 1 yaşındaki oğlu Gabriel'e; Trabzonspor demeyi öğretiyor.

Joao Pereira oğluna Trabzonspor demeyi öğretiyor

Koronavirüs nedeniyle Süper Lig'e verilen arada; sporun tüm aktörleri inzivaya çekildi, ilk santranın yapılacağı tarihi beklemeye koyuldu. Takımlar, futbolcular ve taraftarlar bir an önce bu kabus gibi günlerin geride kalıp meşin yuvarlağın yeniden dönmesini iple çekiyor.

Süper Lig'de 26. haftayı lider bitiren ve şampiyonluğun en ciddi adaylarından birisi olan Trabzonspor'da oyuncular, kulübün kendilerine belirlediği antrenman programına harfiyen uyup lige dönüşte sıkıntı yaşamak istemiyor.

Joao Pereira da bu isimlerden bir tanesi. Karantina günlerini eşi Natacha Esmail Pereira ve oğlu Gabriel ile geçiren Portekizli yıldız, bu arafa imaj değikliğine gidip karısına saçlarını kazıtmıştı. Oğlu ve eşi Natacha ile evde yeni yeni uğraşlar edinmenin yollarını arayan Pereira, Gabriel'e Trabzonspor sevgisi aşılamaya daha şimdiden başladı.

36 yaşındaki oyuncu, 1 yaşındaki oğluna Trabzonspor demeyi öğretmeye çalışırkenki halini Instagram'da hikayeler bölümünde paylaştı. Belki küçük Gabriel, Trabzonspor diyemedi ama bordo-mavililerin logosunu gösterip doğru yolda olduğuna dair sinyaller verdi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya