SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Jose Sosa’dan ayrılık açıklaması!

FUTBOL | 03.06.2020 17:25

Trabzonsporlu Jose Ernesto Sosa, bugün Başkan Ahmet Ağaoğlu ile basın toplantısı düzenleyerek son günlerde basında çıkan iddialara yanıt verdi.

Jose Sosa’dan ayrılık açıklaması!

Jose Sosa basın toplantısında takımın birinci önceliğinin kalan 8 maçı kazanmak ve şampiyonluk olduğunun altını çizdi. Sosa, ayrıca takımda ileriki yıllarda antrenör ya da başka pozisyonlarda takıma katkı sağlayabileceğini ifade etti.

Kaptan Sosa, "Kalan maçlarda gerekeni yapacağımızdan emin olsunlar. Takım olarak sıkı çalışıyoruz. Başkanımız benim durumumu anlayışla karşıladı. Gelecek planlarımıza dair konuşmalarda saha içinde ya da saha dışında uygun pozisyonda çalışabileceğimi söyledim. Önümüzdeki 8 haftalık final sürecin çok önemli olduğunu ifade etmek istiyorum" dedi.

‘AİLEME KARŞI YAPILANLAR BENİ ÜZDÜ’

Son dönemde basında çıkan ailesine yönelik iddialar hakkında konulan Arjantinli futbolcu, "Kulübümüzü aile olarak görüyorum. Eşime ve ailemden herhangi birine karşı yapılan bir söylemin beni üzdüğünü söylemem gerekiyor. Buna izin vermeyeceğim. Kızlarım burada doğdu. Burada ne kadar mutlu olduğumu söylememe gerek yok.” ifadelerini kullandı.

Arjantinli yıldız son olarak, "Kendi durumumla alakalı olarak başta da dediğim gibi birinci önceliğimiz önümüzdeki süreci taraftarlarımızı mutlu ederek tamamlamak istiyoruz. Taraftarların fiziksel desteği olmasa da sevgilerini, desteklerini yine göndereceklerinden eminiz ve umuyoruz ki sezon sonunda özlem duyulan o başarıyı yakalayacağız" söylemlerini kullanarak beyanatlarını tamamladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya