SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Josef, Nusret'e gitti; Fenerbahçe dedi

FUTBOL | 05.09.2020 09:35

Al Ahli ile sözleşmesini fesheden Josef de Souza, Suudi Arabistan'dan ayrıldı. Dubai'ye giden Sambacı, soluğu Nusret'te aldı. Fenerbahçe'yi duyan Josef'in ağzı kulaklarına vardı.

Josef, Nusret'e gitti; Fenerbahçe dedi

Fenerbahçe'nin eski yıldızlarından birisi olan Josef de Souza, Suudi Arabistan temsilcisi Al Ahli ile sözleşmesini tek taraflı feshetti. Ailesini de yanına alan Brezilyalı futbolcu, Cidde'den ayrılıp soluğu bir başka Körfez ülkesi Katar'da aldı.

Eşi; Danielle ile akşam yemeği yemek için soluğu, Nusret'in Dubai'deki şubesine alan Josef, garsonlar tarafından yakın markaja alındı. Personellerden birisi et ve tatlı ikramında; İstinye Park'tan müşterisi olan 31 yaşındaki oyuncuya Fenerbahçe gitmesi yönünde ısrarlarda bulundu.

Fenerbahçe'yi duyunca ağzı kulaklarına varan Josef de Souza, tepkisini gülerek verdi. Josef'in sarı-lacivertlilere yeşil ışık yaktığı anlar, eşi Danielle'in kamerasına böyle yansıdı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya