SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Jovic'in Sofija aşkı başına yine iş açtı

FUTBOL | 24.03.2020 10:18

Karantina dönemini ihlal edip soluğu Sırbistan'da alan Luka Jovic, aşk yaşadığı Sofija Milosevic'in doğum gününe katılması başına iş açacağa benziyor.

Jovic'in Sofija aşkı başına yine iş açtı

Sırbistan'dan gündem Luka Jovic... Golcü oyuncu, karantina döneminde adeta ambargoyu kırıp sevgilisi Sofija Milosevic'in doğum gününe katılmıştı. Kendisini izole etmesi gerekirken kız arkadaşıyla olan fotoğrafları ortaya çıkınca; tüm Sırbistan oyuncuya tepki göstermişti.

Öyle ki Real Madrid'li yıldızın hapse girmesi bile gündeme gelmişti. Sevgilisinin doğum gününden yapılan paylaşımların gündeme gelmesinden rahatsız olan 22 yaşındaki oyuncu, "Bu zor durum karşısında öne çıkmalı ve halkıma destek çıkmalıydım.

LUKA JOVİC: "DESTEK İÇİN GELDİM"

Kahraman doktorlarımız ve tüm sağlık çalışanlarımızdan önce ülkede ana gündem olmaktan dolayı çok üzgünüm. İspanya'da koronavirüs baş gösterdiğinde; bana yapılan test negatif çıktı. Ardından ülkem Sırbistan'a gelerek halkıma yardım destek, ailemin de yanında olmaya geldim. Buraya gelir gelmez de bir test yaptım ve o da negatif çıktı" ifadelerini kullandı.

Jovic, bu açıklamayı yapsa da Başbakan Ana Brnabic ve Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic, tepkilerini sert bir şekilde dile getirdiler...

VUCIC: "EVDEN AYRILAN TUTUKLANACAK"

Ülkeye destek olması gereken futbolcuların davranışlarıyla adeta köstek olduklarına dikkat çeken Brnabic, "Milyonlar kazanıyorlar ama karantina uygulamasına uymuyorlar. Hepsi de evlerine dönmenin peşinde" diye konuştu.

Oyuncuların sorumsuz davranışlarına daha sert tepki gösteren Vucic ise; "Herhangi bir futbolcu evinden ayrılırsa tutuklanacak. Pişman olduğunu söyledi. Ona ülkedeki insanların sağlığının milyonlardan daha değerli olduğunu öğreteceğim" ifadelerini kullandı.

MILAN JOVIC: "HAPSE Mİ GİRECEK?"

Resmen Sırbistan'ın iç meselsi haline gelen Luka Jovic hakkında bir değerlendirme de baba Jovic'ten geldi. Oğluna bu kadar büyük tepki gösterilmesini anlamlandıramadığını savunan Milan Jovic, "Luka'nın biri İspanya diğeri de Sırbistan olmak üzere yapılan iki testi de negatif çıktı. O yüzden de ülkesine geldi. Bu bir suç ve hapse girmesi gerekiyorsa girsin.

Ama ben ortada suç teşkil eden bir durumun olmadığını düşünüyorum. Yoksa cezayı verilmesini desteklerdim. Madrid'den Belgrad'a geldi, evinden dışarı adımını bile atmadı. Sevgilisi Sofija Milosevic de hamile. Basında ikisinin eğlendiği görüntüler çıktı ama onlar Madrid'de çekilen eski fotoğraflar" dedi.

Sevgilisinin doğum gününe katılmak için 14 günlük karantina kuralını ihlal eden 22 yaşındaki yıldız, Sofija ile yaşadığı aşk yüzünden Sırbistan Milli Takımı'ndan da kovulmuştu. Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Adem Ljajic'in eski sevgilisi olan Sofija Milosevic ile aşk yaşaması hem milli takım ilgilileri hem de takım arkadaşları tarafından büyük tepkiyle karşılanmıştı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya