SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Jürgen Klopp’tan itiraf: Duyunca şok olduk!

FUTBOL | 13.04.2020 20:44

Jürgen Klopp, Liverpool Kulübü’nün efsane ismi Kenny Dalglish’in koronavirüse yakalandığı haberin, ilk duyunca şok geçirdiğini itiraf etti.

Jürgen Klopp’tan itiraf: Duyunca şok olduk!

Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp, kulübün efsane ismi Kenny Dalglish’in koronavirüse yakalandığı haberini ilk duyduklarında futbolcularıyla birlikte şok geçirdiklerini itiraf etti. Klopp, olayın ciddiyetinin o noktadan itibaren kavradıklarını ve gerçeklerle karşılaştıklarını da ekledi.

“İLK DUYDUĞUMUZDA ŞOK GEÇİRDİK”

Kenny Dalglish’in koronavirüs haberini aldıktan sonra neler hissettiğini açıklayan Klopp, “İlk duyduğumuzda şok geçirdik. Ekibime de mesaj attık haberi duyunca, onlarda şaşkınlıkla karşıladı. Tanıdığınızın başına böyle bir bela gelince, işin ciddiyetini o zaman kavrayabiliyorsunuz. O an gelince herkes ‘Vay be bizim de başımıza gelecekmiş’ diyor. Bu salgın dünyadaki herkesi etkileyebilir. İnsanın tanıdığı birinin başına gelince, daha fazla etkileniyorsun” dedi.

Liverpool, 10 Nisan’da koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladığı Dalglish’in, dün itibariyle taburcu edildiğini ve evinde karantinada olduğunu açıkladı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya