SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....
HAVA DURUMU : İstanbul 7°C/ 20°C

Jürgen Klopp: Maçların yeri umurumda değil

FUTBOL | 02.06.2020 18:49

Liverpool’un Alman teknik direktörü Jürgen Klopp, müsabakaların tarafsız sahada oynanma ihtimaline karşın ‘Umurumda değil’ yorumunu yaptı.

Jürgen Klopp: Maçların yeri umurumda değil

Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp, yeniden başlayacak olan müsabakalara yönelik nerede oynanırsa oynansın şikayetçi olmayacağını söyledi. Koronavirüs salgınından sonra 17 Haziran’da dönecek olan Premier Lig, seyircisiz olarak oynanacak.

İngiltere’de her ne kadar müsabakalarda iç saha dış saha taraftarı olmasa da; polis maçların tarafsız sahada oynanması yönünde taleplerini yöneticilere iletmişti.

Bu tartışmalar üzerine BBC Sport’a açıklamalarda bulunan Jürgen Klopp, müsabakaların tarafsız oynanması yönündeki taleplerden şikayetçi olmayacağını söyleyerek, “Zaten seyirci alınmayacak. İç saha diye bir avantaj durumu yok. Nerede oynarsak oynayalım, bu durumda bir değişiklik olmayacak ki. Endişelenecek bir durum ortada yok. Almanya’da ev sahibi takımlar döküldü, maçları kazanamadı. Maçları oynamamaktansa tarafsız bir sahada müsabakaya çıkmayı tercih ederim. Ev sahibi veya deplasman, umurumda değil” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya