SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Jürgen Klopp’dan Steven Gerrard açıklaması

FUTBOL | 09.05.2020 23:05

Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp, takımdaki eski futbolculardan birini seçme ihtimali olsa; kadroya alacağı oyuncunun Steven Gerrard olacağını açıkladı.

Jürgen Klopp’dan Steven Gerrard açıklaması

Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp, kulüpte daha önceden forma giymiş yalnızca birini tekrardan kadroya dahil etme imkanı olsa; alacağı ismin eski takım kaptanı Steven Gerrard olacağı dile getirdi. BT Sport’a eski kaptan hakkında açıklamalarda bulunan Klopp, kadroya tekrardan dahil edeceği Gerrard’ın ise 11’e girmek için daha çok çalışması gerektiğini de vurguladı.

“İLK 11’E GİRMEK İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞMASI GEREKİRDİ”

Klopp, ‘Liverpool’a eski oyunculardan hangisini alırdın?’ sorusuna yanıt olarak, “Tabii ki Steven Gerarrd’ı alırdım. Ama ilk 11’e girmek için daha çok çalışması gerekirdi. İşin komik tarafına gelirsek, Steve ile aynı semtte yaşıyoruz. Ama birbirimizi hiç görmedik. Karantina sürecinde 6-7 kere onu gördüm. Köpeği yürüyüşe çıkardığım zaman onu ailesiyle beraberken görüyordum. Bu süreçte onu normalden daha fazla gördüm. İnanılmaz” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya