SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kaan Demir'in Futbol Akademisine ilgi devam ediyor! Brehme takip etti...

FUTBOL | 29.04.2020 18:18

Beşiktaş'ın eski altyapı hocalarından Kaan Demir'in kurduğu futbol akademisine her geçen gün ilgi artmaya devam ediyor.

Kaan Demir'in Futbol Akademisine ilgi devam ediyor! Brehme takip etti...

Beşiktaş'ın eski altyapı hocalarından Kaan Demir'in futbol akademisine her geçen gün ilgi artmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde; Alman Milli Takımı'nın efsane kaptanı Andreas Brehne, Kaan Demir'in başındaki futbol akademisini Instagram'dan takibe aldı. Beşiktaş'ın eski altyapı hocası Kaan Demir'in futbol akademisi olan KD Soccer Academy, gün geçtikçe adını tüm dünyaya duyurmaya devam ediyor.KD SOCCER ACADEMY KİMDİR?

2015 yılından itibaren faaliyete geçen KD Soccer Academy'in amacı, çocuklara ve gençlere bireysel ve grup halinde, temel futbol tekniklerinin öğretimine ve gelişimine yardımcı olmak, fiziksel ve mental olarak gelişmelerine katkıda bulunmak, bireysel ve grup halinde pozisyon oyun bilgilerini öğretmek ve geliştirmektir. Kuruluş amacımızın en büyük etkenlerinden biri de takım çalışmalarında, antrenörlerin yeterli zamanı ve fiziki şartları bulamamalarından dolayı, bireysel çalışmaları neredeyse hiç yapamamalarıdır. Bireysel futbol akademileri, özellikle Almanya, İngiltere, Belçika ve Hollanda başta olmak üzere, Avrupa genelinde gelişmiş futbol ülkelerinde bir çok ünlü profesyonel kulübün altyapı oyuncularına, kulüplerin istekleri üzerine eğitim vermektedir. KD Soccer Academy olarak, 4-5 Numaralı Top, Huni ve Şapkalar, Yer Merdiveni, Şişme Adamlar, SKLZ Kuvvet Yeleği, SKLZ Paraşüt, SKLZ Pas Bandı, SKLZ Reaksiyon Bandı, Kuvvet Lastiği, Denge Pedleri, Bosu, Kale Şut Hedef Brandası, Plyometric Sıçrama Engeller ve Plyo Box, Stepper, Pilates Topları, Direnç Lastikleri, SKLZ Solo Assist, Sklz Pro Top sürme (Dripling Gözlüğü) antrenman ekipmanlarımızla birlikte benzer bir desteği, Türkiye genelindeki profesyonel kulüplerle çalışıyoruz.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya