SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

'Galatasaray'ı örnek alın, nasıl şampiyon olduk inceleyin'

FUTBOL | 09.10.2019 18:04

'Galatasaray'ı örnek alın, nasıl şampiyon olduk inceleyin'

Galatasaray Başkan Yardımcısı Kaan Kançal, Divan Kurulu toplantısında kulübün mali durumu ile ilgili üyelere bilgilendirme yaparken ezeli rakiplere de göndermede bulundu. Sarı-kırmızılı yönetici konuşmasının son bölümünde başta ligimiizin 'Büyük' kulüpleri Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzon olmak üzere tüm kulüpleriydi.

'BAŞARIMIZ DİĞER 'BÜYÜK'LERİ DE MOTİVE ETMELİ'

 Diğer kulüplerin mali olarak Galatasaray'ı örnek alması gerektiğini savunan Kaan Kançal şunları söyledi:

Galatasaraylı yöneticinin son sözleri ise başta ezeli rakipler olmak üzere tüm rakipleriydi.

'GALATASARAY YAPARSA BİZ DE YAPARIZ DEMELİLER'

"Galatasaray olarak faaliyet zararının kulübümüzün kaderi olmadığını gösterdik. Bu sadece bizi değil diğer büyük kulüpleri de motive etmeli.

'Galatasaray yaparsa biz de yaparız' demeliler. Fakat örnek almak yerine son dönemde kulübümüze ve camiamıza bir tutum olduğunu görüyoruz.

Geride bıraktığımız 2018-19 sezonunda cezalar havalarda uçuşurken, sayın başkanımız Mustafa Cengiz 150 gün, sayın hocamız Fatih Terim de 10 maç men cezası almışken, ligde ilk yarıyı santrforsuz oynarken nasıl 3 kupa kazandığımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz.

'1 OYUNCU MALİYETİNE 13 TRANSFER YAPTIK'

Neredeyse 1 oyuncu maliyetine aralarında dünya yıldızı isimlerin bulunduğu 13 futbolcuyu nasıl transfer ettiğimizi, bunu nasıl başarabildiğimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

'EKONOMİK KRİZDE NASIL KAR ETTİK İNCELEYİN'

Çok ağır bir mali krizden geçtiğimiz bir dönemde nasıl kar ettiğimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

En nihayetinde enerjinizi, Galatasaray aşağı çekmek için değil, bizi izleyerek örnek almanız için harcamanızı tavsiye ediyoruz."

'RİVA-FLORYA'DA YAPICI ÇÖZÜM İÇİN EMEK HARCANIYOR' 

Öte yandan Emlak Konut'un Riva ve Florya anlaşmasını feshetmesiyle ilgili olarak tüm tarafların konunun yapıcı çözümü için emek harcadığını belirten Kaan Kançal kulübün menfaatleri doğrultusunda çözüleceğine inandığını söyledi.

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya