SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

'Belki lig oynanmayacak hala Talisca soruluyor'

FUTBOL | 24.03.2020 13:22

Anderson Talisca hakkında çıkan haberlere Kartal Yiğit açıklık getirdi. Yiğit, "Belki lig oynanmayacak hala Talisca soruluyor" dedi.

'Belki lig oynanmayacak hala Talisca soruluyor'

Koronavirüs yüzünden tüm dünyada neredeyse tüm sportif faaliyetler durdu. Angola, Belaruz, Singapur ve Tayland gibi ülkeler dışında herhangi bir spor aktivitesi yapılmıyor. Ligimizde de; 26. hafta maçları seyircisiz oynatılıp müsabakalara ara verildi. Ülkemizde artan vaka sayısı spor dünyasına da sıçramaya başlaması; verilen aranın mesafeni uzatacağa benziyor.

Fenerbahçe Beko'da koronavirüs belirtileri ve devamında gelen açıklamaların ardından Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in de bu hastalığa yakalandığını açıklaması; endişeyi katbekat artırdı.

Yaşananların ardından Beşiktaş Futbol Takımı da tüm ekibe koronavirüs testi yaptıracağını açıkladı. Son yaşanan olaylar, gündeme ilişkin konular; Asist Analiz'deki 90+4 programında ele alındı.

Beşiktaş'ın acar muhabiri Kartal Yiğit, siyah-beyazlı yöneticilerle yaptığı görüşmeleri aktardı. Basında çıkan Anderson Talisca ve Trezeguet haberlerini bazı yöneticilere sorduğunu belirten Yiğit, "Şaşkın durumdalar. İnsanlar canıyla uğraşıyor, bizim insanımız hala Talisca geliyor mu diye soruyor..." karşılığını aldım dedim.

Yöneticilerin bu veryansınına katıldığını belirten Kartal Yiğit, "İnsanlar canıyla uğraşıyor. Bu sosyal medyaya hakikaten bir anlam veremiyorum. Ligler şu an belirsiz bir şekilde ertelendi. Ne zaman oynanacağı da belli değil. Bana göre oynanmaz da.

Nisanın 17'si falan diyorlar ama buna katılmıyorum ben... Bu lig o tarihte oynanmaz. İyimser bakalım; hazirandan önce oynanmaz. Haziranda 8 hafta oynatılır ve lig bitirilir. Haziranda da top başı yapılırsa; tüm program aksayacak. Ondan sonra yeni sezon ne zaman başlayacak?

Millet hala Talisca'yı soruyor... Enteresan... İnsanlar hastanelerde; canıyla uğraşıyor. Bu arada yöneticiler de yok öyle bir şey diyorlar" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya