SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kartal Yiğit: Beşiktaş'ınki iş bilmezlik

FUTBOL - MÜDAVİMLER | 15.07.2020 16:15

Asist Analiz'in Beşiktaş muhabiri Kartal Yiğit, Victor Ruiz’in sözleşmesini tek taraflı olarak feshetmesinin ardından yaşanan ayrılığı değerlendirdi: Beşiktaş'ınki iş bilmezlik.

Kartal YİĞİT Kartal YİĞİT
Kartal Yiğit: Beşiktaş'ınki iş bilmezlik

Beşiktaş'ın sezon başında La Liga ekiplerinden Villarreal'den 2,5 milyon Euro bonservis bedeliyle renklerine kattığı Victor Ruiz alacaklarını ödenmeyince sözleşmesini tek taraflı feshetti. Beşiktaş'ın yakından takip eden muhabirimiz Kartal Yiğit, bu son dakika gelişmesini dair görüşlerini Asist Analiz okurlarıyla paylaştı...

"Beşiktaş'ta; Loris Karius'tan sonra Victor Ruiz'in de sözleşmesini tek taraflı feshetmesi güne damga vurdu. Uzun süredir oyuncuyla alacakları nedeniyle sorun ve krizler yaşayan Beşiktaş yönetimi; sezon başında bonservisine 2.5 milyon Euro ödenen bir oyuncuyu göz göre göre kaçırdı.

Kimse kusura bakmasın; bu tamamen bir yönetim skandalıdır. Beşiktaş yönetimi ne yapıp edip maliyetli oyuncuların alacaklarını ödemeliydi. Bundan sonra dua etsinler de; Ruiz bir yerle anlaşsın... Yoksa kalan 2 senenin masrafı da kulübün kasasından çıkacak. Siz o zaman düşünün yaşanacakları...

Esas trajikomik olana gelecek olursak; gerek Başkan Ahmet Nur Çebi gerek yöneticilerin Sergen Hoca'nın istediği futbolcuları alacakları konusunda verdikleri demeçler. Yahu insanı güldürmeyin! Elindeki adamı kaçıran, Sergen Yalçın'ın istediği ya da isteyeceği milyonluk futbolcuları nasıl alır?

Maalesef Beşiktaş'ta durum o kadar kötü ki; içerideki sıkıntıyı yazınca da yönetime yalakalık yapan sosyal medya trolleri çıldırıyor. İnsanın sevdiğine verdiği en büyük kötülük nedir biliyor musunuz? Doğruları söylememek... Hadi hoşça kalın..."

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya