SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Kartal Yiğit: Beşiktaş'ta fedalar ve vedalar olacak

FUTBOL | 16.04.2020 20:18

Kartal Yiğit, Beşiktaş yönetiminin teknik ekip ve futbolculardan fedada bulunmalarını isteyeceğini, devamında da vedaların olacağını söyledi.

Kartal Yiğit: Beşiktaş'ta fedalar ve vedalar olacak

Koronavirüs nedeniyle verilen arada Beşiktaş yönetimi yoğun mesai harcıyor... Maddi yönden sıkıntılı günler geçiren siyah-beyazlı yönetim, oyuncularından feda beklentisine girip maaş indirimi talebinde bulunmuştu. Futbolcuların yapılandırma konusunu işi yokuşa sürmesi; Beşiktaşlı yöneticileri kara kara düşündürüyor...

Asist Analiz'deki 90+4 programında Kartal Yiğit, siyah-beyazlılar hakkında önemli açıklamalara imza attı...

Basında Anderson Talisca gibi isimler telaffuz edilse de; Beşiktaş'ın bütçe olarak küçülmeye gideceğini iddia etti. Kara Kartal'ın transfer yapamama gibi bir durumla karşı karşıya olduğunu belirten Yiğit, "Yöneticiler de bu fotoğrafı gördükten sonra artık iyice ümitlerini kesmiş durumdalar. Kimse Beşiktaş'tan transfer falan beklemesin.

Eğer kadro inanılmaz bir şekilde boşaltılırsa; ancak öyle eklemeler olabilir. Bu arada teknik ekipten de bir fedakarlık isteneceğine dair habeler duydum. Gelecek sezon Sergen Hoca'dan ücretinde indirime gitmesi istenecek.

Yönetim, altyapıdan oyuncuları, kademe kademe 11'e monte etmenin hesaplarını yapıyor. Beşiktaş bu planlamayı zaten senelerdir yapıyordu. Artık kimse öyle yıldız oyuncular beklemesin. Çilekleri falan unutun... Domagoj Vida ve Adem Ljajic gibi isimler satılıp yerleri daha düşük bütçeli ve genç isimlerle doldurulmaya çalışılacak.

Bütçe önümüzdeki sezon 40 milyon Euro'ya çekilecek. Evvelisi sene de 25 milyon Euro'ya kadar düşürülecek" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya