SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Süper Lig kulübünden flaş açıklama

FUTBOL | 31.03.2020 21:30

Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa, koronavirüs dolayısıyla hiçbir personelinin işten çıkarılmayacağını ve maaşlarının gününde ödeneceğini açıkladı.

Süper Lig kulübünden flaş açıklama

Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa Kulübü, yeni tip koronavirüs dolasıyla hiçbir personelinin işten çıkarılmayacağını açıkladı. İstanbul ekibi aynı zamanda hiçbir çalışanında da maaşlarda kesintiye gitmeyeceğini ve paralarının gününde ödeneceğini de ekledi.

KULÜP BAŞKANI TURGAY CİNER, RESMİ SİTEDEN DUYURDU

Kasımpaşa Kulübü’nün başkanı Turgay Ciner, hiçbir çalışanının işten çıkarılmayacağını ve ücretsiz izine çıkarılmayacağını; kulübün resmi internet sitesinden duyurdu.

İstanbul ekibinin yaptığı duyuruda aynı zamanda, personellerin maaşlarında indirime gidilmeyeceğini ve devletin ihtiyaç sahibi işletmelere verdiği ödeneğe başvurmayacakları da açıklandı. Devletin desteğini ihtiyacı olan işletmelere ayırdıklarını ifade eden kulüp, bu zorlu süreçten yapacakları fedakarlıklarla çıkacaklarını açıkladı.

Kasımpaşa, Süper Lig’in bitimine 8 hafta kala; 26 puanla 13. sırada bulunuyor…

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya