SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kasımpaşa’da, 2 futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı!

FUTBOL | 14.05.2020 15:19

Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa Spor Kulübü, bugün yeni tip koronavirüs (Covid-19) testine tabii tutuldu, 2 futbolcuda test sonucu pozitif çıktı.

Kasımpaşa’da, 2 futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı!

Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa Spor Kulübü, koronavirüs şokuyla adeta karşı karşıya geldi. Bugün tesislerde teknik heyet, yöneticiler ve futbolculara toplu koronavirüs testi yapılan İstanbul ekibinde, sonuçlar belli oldu.

2 FUTBOLCUDA SONUÇ POZİTİF ÇIKTI

Alınan sonuçlara göre; futbol takımından 2 tane futbolcuda, koronavirüs testi pozitif olarak sonuçlandı. Mavi-beyazlı kulüpte, koronavirüs sonucu pozitif çıkan futbolcuların isimleri ise henüz açıklanmadı. İstanbul ekibi, resmi açıklamayı ise biraz gecikmeli yaptı. Kasımpaşa Kulübü, test sonuçlarından sonra antrenmanları iptal ederek, takımı topluca evine gönderdi.

BEŞİKTAŞ’TAN SONRA KASIMPAŞA

Beşiktaş’ın, Başkan Ahmet Nur Çebi de dahil 8 kişide koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamasından sonra, böylelikle ikinci bir şok da Kasımpaşa’dan gelmiş oldu.


KASIMPAŞA'DAN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ:

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya