SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kasımpaşa’da 7 futbolcunun Koronavirüs testi pozitif!

FUTBOL | 20.11.2020 16:43

Kasımpaşa, ikisi milli takım kamplarında olmak üzere toplamda 7 oyuncusunun Koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Kasımpaşa’da 7 futbolcunun Koronavirüs testi pozitif!

Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa, 7 futbolcusunun Koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Bu açıklamanın ardından, Süper Lig’de Koronavirüs vakalarına rastlanan kulüpler kervanına katılan İstanbul ekibi, 22 Kasım Pazar günü Konyaspor karşısına oldukça fazla sayıda eksik ile çıkmak durumunda kalacak.

Kasımpaşa’dan yapılan açıklamanın tamamı ise şu şekilde:

“Kasımpaşa Sportif Faaliyetler A.Ş olarak futbolcularımız, teknik heyetimiz ve destek ekibimize her hafta rutin uyguladığımız  Covid-19 PCR testlerinin neticesinde beş oyuncumuzda pozitif bulguya rastlanmıştır.”

“Ayrıca, milli maçlar nedeniyle ülkelerinin milli takım kampında bulunmuş iki oyuncumuz olmak üzere toplam yedi oyuncumuzda pozitif bulguya rastlanmıştır.”

“Testi pozitif sonuçlanan oyuncularımızın izolasyon, takip ve tedavi süreçlerine ilgili protokoller doğrultusunda derhal başlanmıştır.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya