SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Katar Hükümeti'nden TFF'ye sürpriz teklif!

FUTBOL | 23.04.2020 15:07

Liglerin nerede oynanması yönünde tartışmalar artarken; Katar Hükümeti, TFF'ye "Lig maçlarını ülkemizde oynayın" teklifinde bulunduğu iddia edildi.

Katar Hükümeti'nden TFF'ye sürpriz teklif!

Corona virüs nedeniyle tüm Avrupa’da futbol liglerine Belarus haricinde ara verildi. Birçok ülke federasyonu henüz futbola ne zaman dönüleceği konusunda net bir tarih açıklamış olmasa da UEFA’nın tavsiye niteliğindeki kararıyla birlikte 55 ülke federasyonu mayıs sonuna doğru hazırlıklara başladı.

“Süper Lig maçları Katar’da oynanasın”

Bu olayların akabinde Fanatik’in bugün okurlarına duyurduğu özel haberinde; Katar Hükümeti’nin Süper Lig maçlarının kendi ülkelerinde oynanması yönünde TFF yetkilileriyle irtibata geçtiğini yazdı. Haberin devamında, tüm giderlerin hükümet tarafından karşılanarak, haftada çift maç takvimiyle Süper Lig’in 1 ay içinde tamamlanacağını belirtti.

“Romanya Futbol Federasyonu, Antalya’yı istiyor”

Süper Lig ve birçok ülke federasyonu, liglerin nerede oynanacağı konusunda tartışmalara başladı. Türkiye Futbol Federasyonu’nun maçları Antalya’da oynamak istediğine dair iddialar çıksa da henüz doğrulanmış değil. Öte yandan Romanya’da maçların Antalya’da oynanması yönünde yoğun bir talep olduğu ifade edildi.

“Mustafa Cengiz: İstanbul’da oynansın”

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, dün GS TV’ye telekonferans yayınıyla bir bağlandı gerçekleştirdi. Mustafa Cengiz, yayında liglerin başka bir şehirde oynanması gerektiği konusunda yapılan yorumları anlamadığını söyledi.

“Gözler federasyonda”

Şimdi gözler Türkiye Futbol Federasyonu’na çevrilmiş durumda… Maçlar Türkiye’de mi oynanacak yoksa Katar’da mı? Tüm futbolseverler bu sorunun cevabını merak ediyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya