SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Katarlılar, Faslı yıldız için gözü kararttı!

FUTBOL | 12.06.2020 10:24

Galatasaray ekonomik buhrandan çıkmak için oyuncu satışına sıcak bakarken; Younes Belhanda için Katarlılar devreye girdiği iddia edildi.

Katarlılar, Faslı yıldız için gözü kararttı!

Corona virüs nedeniyle ekonomik anlamda sarsıntıya uğrayan Galatasaray, bunun etkilerini azaltmak ve yeni sezonda transfere kaynak yaratmak için düğmeye bastı. Bu doğrultuda hareket eden sarı-kırmızılı yönetim, teknik direktör Fatih Terim ile dirsek temasında. Oyuncu satışıyla bu buhrandan çıkmayı planlayan Galatasaray Yönetimi, oyuncusuna yapılacak her teklifi dinlemeye hazır olduğu kaydedildi.

Galatasaraylı yetkililerin, transferde bekledikleri ilgi ancak Younes Belhanda’ya karşı oldu. Arapların gözdesi olan Faslı yıldız için FIFA menajerinden bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Katarlılar, Belhanda'ya teklifini hazırladı ve kulübe iletmek için gün saydıklarını belirtti.

FIFA menajeri Fatih İlek, Radyospor’a şu ifadeleri kullandı:

“Şu an Belhanda için resmi bir teklif yok ancak son aşamaya geldik. Katarlılar şu anda İstanbul'da ve teklifin son halini hazırlıyorlar. Birkaç gün içerisinde resmi teklif gelecek. Birlikte hareket edebilirsek Belhanda'yı oraya götüreceğiz.

Kulüpler şu anda yüksek maliyetli oyuncuları elden çıkarmak istiyor. Şu anda transferde son düzlüğe girdik. Teklif öncelikle kulübe ulaşmalı.”

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya