SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kayserispor’dan yardım kampanyası: Şimdi Vefa Zamanı

FUTBOL | 19.09.2019 12:38

Kayserispor’dan yardım kampanyası: Şimdi Vefa Zamanı

Kayserispor, ekonomik sıkıntıları çözmek amacıyla ‘’Şimdi Vefa Zamanı’’ sloganıyla bir yardım kampanyası başlattı.
Kayserispor Kulüp Başkanı Erol Bedir de, taraftarları kampanyaya destek vermeye davet etti.

Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Erol Bedir, Kadir Has Kongre Merkezi’nde bu akşam başlatacakları yardım kampanyasıyla dünyanın dört bir yanındaki Kayserililere ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.
Hem Türkiye’nin hem de dünyanın çeşitli yerlerinde Kayserililerin olduğuna değinen Erol Bedir yardım kampanyasıyla ilgili olarak,

"Yapacağımız bu faaliyetin iki amacı var. Birisi gerek dünyanın her yerindeki Kayserispor sevdalılarını ulusal ve yerel televizyonların ekranlarında buluşturmak. Orada bin 500, 2 bin kişiyi bir araya getirmek. İkinci amacımızda Kayserispor'a maddi destek sağlamak’’ dedi.
Ulusal yayın yapan iki televizyon kanalı ve yerel televizyonların yapacağı canlı yayınlarla taraftara ulaşacaklarını kaydeden Erol Bedir, "Gece için bir takım kategoriler oluşturduk. SMS kampanyasında 3830'a SMS atıldığı zaman 10 lira katkı sağlamış oluyorsunuz. Ayrıca banka hesap numaralarımız aracılığıyla destek olunabilecek. Biraz daha görsel amaçlı yaptığımız kampanyada ise arkasında 1966, 5038, 1038, 2038 yazan formalar olacak. Bu formalar temsili olacak.

Kayserispor'u seven bir kişi aradığında 'ben o 1038 numaralı formayı almak istiyorum' dediğinde biz onu canlı yayında konuk edeceğiz. O 1038 numaralı formanın birini o kişiye ayıracağız. Ertesi gün ilgililer tarafından forma teslim edildiğinde karşılığında 100 bin lira almış olacağız. Temsili formaların bir tanesini 100 lira olarak belirledik. Yani SMS, banka, forma satışı ile katkı sağlayacağız. Bunu 2,5 saat Beyaz TV,  4 saat civarında da TGRT Avrupa televizyonu canlı yayınlayacak. Canlı telefon bağlantılarıyla bu işi devam ettireceğiz’’ şeklinde konuştu.
BU ORGANİZASYON TARİHTE BİR İLK

Başlatacakları yardım kampanyasının Kayserispor tarihinde bir ilk olacağını vurgulayan Erol Bedir, "Bu organizasyon Kayserispor tarihinde ilk. İlklerde bize nasip oluyor ve bundan da son derece mutluyuz’’ dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya