SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kenan Atik: Kasımpaşalı oyuncuların vicdanlarına bırakıyorum!

FUTBOL | 11.12.2020 23:05

Denizlispor Teknik Direktörü Kenan Atik, Kasımpaşa mücadelesinin ardından yaptığı açıklamada yedikleri ikinci goldeki tartışmaya dikkat çekti.

Kenan Atik: Kasımpaşalı oyuncuların vicdanlarına bırakıyorum!

Süper Lig’in 12. haftası Kasımpaşa ile Denizlispor arasında oynanan mücadele ile açıldı. Fuat Çapa ve öğrencileri, karşılaşmayı 3-2 kazandı ve haftayı kayıpsız geçti.

Maçın ardından konuşan Denizlispor Teknik Direktörü Kenan Atik ise, yedikleri ikinci golden önce oyuncularının centilmenlik amacı ile hücum etmediğini fakat Kasımpaşalı futbolcuların topu kaparak gol attıklarını söyledi.

Kenan Atik, “Karşılaşmada asıl konuşulması gereken şey yediğimiz ikinci goldü. Ben kenardan duydum. Rakibin bir sakat oyuncusu vardı. Bileğini tutuyor ve acı içindeydi. Bergdich topu kaptı, önü de boştu, gidebilirdi. 'Topu taca at, sakat var' söylemleri oldu. Bu da oyuncumuzun durup topu kaybetmesine sebep oldu.” diyerek pozisyon içinde yaşananları anlattı.

“Fair Play kuralları çerçevesinde bizim oyuncularımız topu taca atmaya çalıştı. Bunu yapmaya çalışırken topu kaptırması ve rakibin de gol atması bizi üzdü. Hakem de bunu duydu. Maçı durdurabilir miydi? Bilemiyorum. Bu noktada yorum yapmak zor.  Kendi oyuncularımı tebrik ediyorum. Kasımpaşalı futbolcuları ise tebrik etmiyorum. Onların vicdanlarına bırakıyorum." diyen Atik’in sözleri oldukça dikkat çekti.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya