SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kocaelispor taraftarlarından Koronavirüs'e ilginç önlem

FUTBOL | 15.03.2020 14:44

TFF 3. Lig 2. Grup'ta bulunan Kocaelispor taraftarları takım otobüsünü Koronavirüs önlemlerine uygun bir şekilde durdurdu.

Kocaelispor taraftarlarından Koronavirüs'e ilginç önlem

Dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs, ülkemize geç giriş yapmış olsa da alınan önlemler nedeniyle Türkiye’de kalıcı olmayacak gibi görünüyor. En çok spor organizasyonlarını etkileyen Koronavirüs, neredeyse Avrupa’da tüm spor müsabakalarının ertelenmesine sebep oldu.

Ülkemizde ise birçok spor organizasyonu seyircisiz oynanırken, taraftarlar da bu durumu lehlerine çevirmek için birtakım etkinlikler yapmaktalar. Bunların bir örneğini de Kocaelispor taraftarları gösterdi. Takım otobüsünü bekleyen taraftarlar Koronavirüs nedeniyle özel kıyafetler giydiler. Ellerinde yeşil - siyah meşalelerle otobüsü durduran taraftarlar, tezahüratlarla coşkuyu doruk noktalara ulaştırdılar.

Körfez ekibi, TFF 3. Lig 2. Grup’ta 61 puanla zirvede bulunurken, en yakın takipçisine de 11 puan fark atmış durumda. Kocaelispor’un sezon sonunda 2. lige çıkmasına şimdiden kesin gözüyle bakılıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya