SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Koronavirüs gölgesinde antrenman

FUTBOL | 12.05.2020 18:50

Avrupa futbolu koronavirüs gölgesinde antrenmanlara başladı, Bundesliga ise bu hafta sonu start alıyor. Sürecin nasıl devam edeceği ise belirsizliğini koruyor.

1 Koronavirüs pandemi süresince ara verilen futbolun kaldığı yerden devam edebilmesi için Avrupa liglerinin büyük bölümünde çözüm arayışları sürüyor. Futbolun ekonomisi ağır basıyor.

Koronavirüs pandemi süresince ara verilen futbolun kaldığı yerden devam edebilmesi için Avrupa liglerinin büyük bölümünde çözüm arayışları sürüyor. Futbolun ekonomisi ağır basıyor.

2 An itibariyle başlama tarihi kesinleşen tek lig Bundesliga ve 16 Mayıs hafta sonunda yeniden start verecek. Kulüpler çok ağır önlemler altında maçlara çıkmaya hazırlanıyorlar.

An itibariyle başlama tarihi kesinleşen tek lig Bundesliga ve 16 Mayıs hafta sonunda yeniden start verecek. Kulüpler çok ağır önlemler altında maçlara çıkmaya hazırlanıyorlar.

3 İspanya La Liga ve İtalya Serie A da Haziran 2020’de, Süper Lig ile birlikte başlayabilmeyi umut ediyor. Ancak salgının çok ağır yaşandığı ve kayıpların çok sayıda olduğu bu iki ülkede belirsizlik sürüyor.

İspanya La Liga ve İtalya Serie A da Haziran 2020’de, Süper Lig ile birlikte başlayabilmeyi umut ediyor. Ancak salgının çok ağır yaşandığı ve kayıpların çok sayıda olduğu bu iki ülkede belirsizlik sürüyor.

4 Koronavirüs salgınında bir anda vaka ve kayıp sayısının arttığı İngiltere’de de Premier Lig’e devam kararı alındı ancak henüz süreç netleşmedi, önlemlerin alınması çalışmalarına başlandı.

Koronavirüs salgınında bir anda vaka ve kayıp sayısının arttığı İngiltere’de de Premier Lig’e devam kararı alındı ancak henüz süreç netleşmedi, önlemlerin alınması çalışmalarına başlandı.

5 Tek şehirde ve turnuva şeklinde oynamaya sıcak bakmayan İngiltere Premier Lig kulüpleri seyircisiz ancak kendi statlarında deplasmanlı olarak oynamak istiyorlar.

Tek şehirde ve turnuva şeklinde oynamaya sıcak bakmayan İngiltere Premier Lig kulüpleri seyircisiz ancak kendi statlarında deplasmanlı olarak oynamak istiyorlar.

6 Fransa, Hollanda ve Belçika’da ligler iptal ve tescil yoluna giderken, Avrupa’ya gitme ve küme düşme hattındaki takımlar tartışmaların odağı oldular. UEFA’nın tavrı ise bilinmiyor.

Fransa, Hollanda ve Belçika’da ligler iptal ve tescil yoluna giderken, Avrupa’ya gitme ve küme düşme hattındaki takımlar tartışmaların odağı oldular. UEFA’nın tavrı ise bilinmiyor.

7 Süper Lig’de de 12 Haziran tarihine doğru hazırlıklar sürüyor. Alınan önlemler çerçevesinde takımlar saha antrenmanlarına başladılar, kurallar son derece sıkı uygulanıyor.

Süper Lig’de de 12 Haziran tarihine doğru hazırlıklar sürüyor. Alınan önlemler çerçevesinde takımlar saha antrenmanlarına başladılar, kurallar son derece sıkı uygulanıyor.

8 UEFA, ülke federasyonlarına 25 Mayıs’a kadar liglerin durumu ile ilgili net kararlarını bildirmeleri için süre verdi. Koronavirüs sonrası Avrupa’da futbol için çözüm arayışları sürüyor.

UEFA, ülke federasyonlarına 25 Mayıs’a kadar liglerin durumu ile ilgili net kararlarını bildirmeleri için süre verdi. Koronavirüs sonrası Avrupa’da futbol için çözüm arayışları sürüyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya