SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Koronavirüs tedbiri almayan Kalou’ya ceza verildi

FUTBOL | 04.05.2020 22:43

Bundesliga ekiplerinden Hertha Berlin, koronavirüs ile ilgili kurulan kurallara uymayan ve bununla alakalı sosyal medyada canlı yayın yapan Salomon Kalou’ya ceza kesti.

Koronavirüs tedbiri almayan Kalou’ya ceza verildi

Almanya Bundesliga ekiplerinden Hertha Berlin, oyuncuları Salomon Kalou’ya futbolda ancak böyle bir zamanda nadir olarak görülecek bir ceza verdi. Başkent ekibi, Fildişi Sahilli futbolcuya, Instagram canlı yayınında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymadığı gerekçesiyle; antrenmanlardan ve müsabakalardan uzaklaştırma cezası verdi.

Kulüp, yaptığı açıklamada; 34 yaşındaki futbolcularının sosyal medya hesabında koronavirüse karşı hiçbir şekilde tedbir almadığı görüntüleri paylaştığını belirtti. Kulüp aynı zamanda, Salomon Kalou’nun antrenmanda yapılan her uyarıya rağmen tüm oyuncularla tokalaştığını da duyuruya ekledi.

Kalou’nun, salgının ciddiyetinden haberdar olmadığını belirten Hertha Berlin yayınladığı duyuruda, “Kulübümüz bu ciddiyetsiz tavırlar nedeniyle söz konusu futbolcuyu antrenmanlardan uzaklaştırmıştır” ifadelerine yer verdi.

Açıklamaların ardından konuşan Kalou ise, “Test sonucum negatif çıkınca bir an heyecanlandım. Düşünmeden hareketler sergiledim. Videoda görünen her şey ve bu duruma soktuğum herkes için özür diliyorum” dedi.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya