SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kosta Rika'da Covid-19 gölgesinde antrenman

FUTBOL | 06.05.2020 18:24

Kosta Rika'daki Herediano takımı antrenmanlar için tesislerde buluştu. Ortaya çıkan fotoğraflar ise futbolcuların antrenmana kendilerini nasıl verebildiklerini merak ettirdi.

1 Kosta Rika’nın önde gelen futbol takımlarından Herediano’da Covid-19 ertelemelerinden sonra saha antrenmanlarına geri dönüldü. Pazartesi günü yapılan antrenmandan fotoğraflar basına yansıdı.

Kosta Rika’nın önde gelen futbol takımlarından Herediano’da Covid-19 ertelemelerinden sonra saha antrenmanlarına geri dönüldü. Pazartesi günü yapılan antrenmandan fotoğraflar basına yansıdı.

2 Soyunma odası, saha, kulüp tesisleri sürekli olarak dezenfekte ediliyor ve görevliler futbolcuların ellerine de dezenfektan sıkıyorlar. Futbolcuların ateşi de her gün ölçülüyor.

Soyunma odası, saha, kulüp tesisleri sürekli olarak dezenfekte ediliyor ve görevliler futbolcuların ellerine de dezenfektan sıkıyorlar. Futbolcuların ateşi de her gün ölçülüyor.

3 Antrenman sahasında doktorlar da antrenörlerle birlikte yer alıyor, oyuncuların durumları kontrol altında tutuluyor. Ayrıca her gün futbolcular antrenmandan önce doktorla görüşüyorlar.

Antrenman sahasında doktorlar da antrenörlerle birlikte yer alıyor, oyuncuların durumları kontrol altında tutuluyor. Ayrıca her gün futbolcular antrenmandan önce doktorla görüşüyorlar.

4 Antrenmanlarda antrenörler ve teknik ekip maske takıyor. Futbolcular ise antrenman boyunca maskesiz çalışıyorlar. Oyuncular sadece kulübe gelirken maske takmak zorundalar.

Antrenmanlarda antrenörler ve teknik ekip maske takıyor. Futbolcular ise antrenman boyunca maskesiz çalışıyorlar. Oyuncular sadece kulübe gelirken maske takmak zorundalar.

5 Soyunma odası atmosferi ise futbolcuların mental olarak durumları hakkında soru işareti yaratıyor. Belirli sayıda oyuncu soyunma odasında aynı anda bulunabiliyor.

Soyunma odası atmosferi ise futbolcuların mental olarak durumları hakkında soru işareti yaratıyor. Belirli sayıda oyuncu soyunma odasında aynı anda bulunabiliyor.

6 Herediano takımının antrenmanında çekilen fotoğraflar uluslararası ajanslar tarafından tüm dünyaya servis edildi ve antrenmanların ne kadar sağlıklı yapılabildiği tartışma yarattı.

Herediano takımının antrenmanında çekilen fotoğraflar uluslararası ajanslar tarafından tüm dünyaya servis edildi ve antrenmanların ne kadar sağlıklı yapılabildiği tartışma yarattı.

7 Sosyal mesafe kuralları içinde futbolcuların antrenman boyunca birbirlerinden en az 2 metre uzak olması, sadece koşu, fitness ve pas çalışması yapılabilmesi anlamına geliyor.

Sosyal mesafe kuralları içinde futbolcuların antrenman boyunca birbirlerinden en az 2 metre uzak olması, sadece koşu, fitness ve pas çalışması yapılabilmesi anlamına geliyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya