SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kruse, Fenerbahçe’den neden ayrıldığını açıkladı!

FUTBOL | 19.06.2020 22:09

Fenerbahçeli Max Kruse, sözleşmesini fesih ettikten sonra ilk kez konuştu. Kruse, kendisine sarı-lacivertli kulüp tarafından ödeme yapılmadığını söyledi.

Kruse, Fenerbahçe’den neden ayrıldığını açıkladı!

Fenerbahçe’nin Alman futbolcusu Max Kruse, dün aldığı ani bir kararla sözleşmesini tek taraflı olarak feshetmişti. Alman futbolcu, sarı-lacivertli taraftarlara bir veda mektubu yayınladı.

“BU ADIMI ATMAK ZORUNDA KALDIM”  

Bir mektup yayınlayan Alman yıldız, “Türkiye'de Fenerbahçe'ye transferimden beri ülkeyi ve insanlarının son derecede misafirperver olduğunu gördüm. Taraftarlarla ilişkilerimden de hep hoşlandım ve burada, futbol için yaşanan duygular beni her zaman heyecanlandırdı. Taraftarlara bütün kalbimle teşekkür ettiğim gibi, bu tecrübeleri ve yaşadığım anları asla unutmayacağım. Yazık ki bütün bunlara rağmen aşağıdaki adımı atmak zorunda kaldım. Fenerbahçe kulübüyle olan sözleşmemi 18 Haziran 2020 tarihinde, derhal geçerli olmak kaydıyla feshettim. Ne yazık ki kulübün Şubat 2020 tarihinden bu yana maaşımı neredeyse hiç ödememiş olması beni bu adımı atmak zorunda bıraktı. Şubat 2020 tarihinden beri biriken gecikmelerin önemli bir bölümü bugüne kadar telafi edilmedi. Meslek hayatım boyunca hiç sözleşmeyi bozmadığım gibi, Fenerbahçe sözleşmeyle düzenlenmiş koşulları uymuş olsaydı böyle bir fesih yoluna gitmezdim. Daha fazla ayrıntı açıklayamıyor olmamı anlayışla karşılamanızı rica ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya