SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kulüpler Birliği: TFF, taleplerimizin tam aksine kararlar almıştır!

FUTBOL | 02.06.2021 23:43

Kulüpler Birliği Vakfı, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından alınan küme düşme ve yabancı sınırına ilişkin kararlara tepki gösterdi.

Kulüpler Birliği: TFF, taleplerimizin tam aksine kararlar almıştır!

Kulüpler Birliği Vakfı, TFF tarafından bugün alınan ve kamuoyu ile paylaşılan küme düşme ile yabancı oyuncu sayısına ilişkin kararların kabul edilmediğini ifade etti. Bu doğrultuda bir açıklama yapan Kulüpler Birliği, konuya dair acil bir toplantı düzenleneceğini de bildirdiği şu metni yayınladı:

“Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yabancı sayısı ve küme düşme statüsüyle alakalı açıklanan kararlar öncesinde; Kulüpler Birliği Vakfı’nın görüşleri yönünde hareket edileceği tarafımıza bildirilmesine rağmen taleplerimizden tamamen farklı yönde kararların çıkmasını şaşkınlıkla karşılamaktayız.

Bu olay, Türkiye Futbol Federasyonu’na duyduğumuz güven müessesesini zedelemiştir.

Kulüplerimizin olumsuz yaklaştığı, istişare edilenin tam tersi yönde alınan bu iki karar, kulüplerimiz tarafından kabul edilmemektedir.

Acilen toplanan Kulüpler Birliği Yönetim Kurulu, Salı günü Süper Lig kulüplerimizin tamamının katılacağı bir toplantı organize etmeye karar vererek gerekli girişimlere başlamıştır.

Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.”

 

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya