SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Kulüpler Birliği toplantısı sona erdi!

FUTBOL | 11.11.2020 16:59

Kulüpler Birliği’nin, ana gündem maddesinin yayıncı kuruluş olduğu toplantısı sona erdi.

Kulüpler Birliği toplantısı sona erdi!

Kulüpler Birliği, TFF ile yayıncı kuruluş arasındaki görüşmelerin son durumunu masaya yatırma amacı ile bir toplantı düzenlendi. Toplantının ardından Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir açıklamalarda bulundu. Nihat Özdemir’e Kulüpler Birliği adına ise Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ eşlik etti. Kulüpler Birliği ve Göztepe Başkanı Mehmet Sepil’in ise Koronavirüs testinin pozitif çıkmasında dolayı toplantıya katılamadığı açıklandı.

Göksel Gümüşdağ, “Çok faydalı bir toplantı oldu. beIN Sports ile ilgili görüşmelerimiz oldu. Bu toplantıda mutabık olduğumuz bir karar aldık ve Nihat Özdemir’e ilettik. Sayın Federasyon Başkanı’mız, beIN Sports yetkilileri ile görüşmeler yapacak. Biz de Kulüpler Birliği olarak, bu kararı nihayete erdirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Nihat Özdemir ise, “Türkiye Futbol Federasyonu ve beIN Sporst ile bugüne kadar 14’e yakın toplantı düzenledik. Bugün Kulüpler Birliği ile geldiğimiz nokta konusunda bilgi alışverişi için bu toplantıyı düzenledik. Görüş alışverişinde bulunduk. Rakam konusunda fikir aldık. Yakın bir zamanda da beIN Sports ile anlaşmayı imzalayıp yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.  

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya